APPmazing! Tylko w aplikacji -25% na makijaż i pielęgnację przy zakupach za min. 199 zł.

Kod: APP

Full Dry Volume & Texture Spray - Spray do stylizacji (format podróżny)

69,00  zł

72,63 zł / 100ml

95 ml72,63 zł / 100ml

LIVING PROOF

Full Dry Volume & Texture Spray - Spray do stylizacji (format podróżny)

69,00 zł

95 ml72,63 zł / 100ml

APPMAZING!

Tylko w aplikacji! -25% na makijaż i pielęgnację przy zakupach za min. 199 zł! Użyj kodu: APP

Dostawa do domu lub paczkomatu

Od 30 września

Dostępne


Darmowy odbiór

Aby sprawdzić dostępność produktu, wybierz swoją ulubioną perfumerię

Dostępne


  • Opis





    Ten wielofunkcyjny spray zwiększa objętość, tworząc naturalnie niedoskonały efekt.
    – Zwiększa objętość i teksturyzuje, zapewniając natychmiastowe, stopniowane i trwałe efekty
    – Umożliwia stopniowanie efektu, co pozwala tworzyć bardziej różnorodne fryzury
    – Zapewnia ochronę termiczną do 210°C.
    – Delikatnie pochłania sebum, aby przedłużyć trwałość fryzury
    – Działa także na suche włosy, dzięki czemu możesz go używać w każdej chwili, gdziekolwiek jesteś

    By dowiedzieć się więcej o programie Clean at Sephora, kliknij tutaj

    Vegan : Produkty opracowane bez składników pochodzenia zwierzęcego

Opinie

3.9/5

(23 Opinie)

Wszystko (23)

(10)

(6)

(3)

(2)

(2)

  • 14 wrz 2026

    gamo

    18 do 24

    Opinia testera

    Używam tego produktu od Ponad rok

    Polecasz: Nie


    Czy ta recenzja była użyteczna dla Ciebie?

  • 07 wrz 2026

    ANJA

    Potwierdzony zakup

    Używam tego produktu od trzech miesięcy

    Zakochałam się w tym produkcie!

    Jestem szczerze bardzo pozytywnie zaskoczona tym produktem. Mam włosy długie i cienkie, więc uzyskanie objętości bez sklejen...

    Polecasz: Tak


    Czy ta recenzja była użyteczna dla Ciebie?

Wyświetlono 2 opinie z 23

ODKRYJ MARKĘ
LIVING PROOF

Marka Living Proof powstała w 2005 roku w wyniku współpracy naukowców z dziedziny biotechnologii i uznanych fryzjerów. Misją marki jest stworzenie oryginalnych rozwiązań podpartych badaniami naukowymi, które pomogą rozwiązać wszelkie problemy związane z pielęgnacją włosów.

 

ODKRYJ

Na przykład: name@example.com