Kosmetyki wyszczuplające

Wyszczuplanie i ujędrnianie to jeden ze sposobów, aby cieszyć się piękną skórą i zapobiegać pojawianiu się cellulitu. Wystarczy, że poświęcisz swojemu ciału kilka minut dziennie, by przez cały rok cieszyć się pięknym wyglądem. W Sephora znajdziesz nie tylko profesjonalne kosmetyki, lecz także akcesoria do masażu, które pozwolą Ci wymodelować brzuch, uda czy pośladki.



27 Produktów
  • FOREO

    Supercharged™ Firming Body Serum

    Ujędrniające serum do ciała
    100 ml

    339,00 zł

    33.900,00 zł / 100ml

    Brak opinii

  • CLARINS

    Masvelt Advanced Body Shaping Cream

    Zaawansowany krem modelujący
    200 ml

    265,00 zł

    132,50 zł / 100ml

    32
  • SEPHORA FAVORITES

    8 produkty

    127,90 zł

    59,49 zł / 100ml

    Najniższa cena z 30 dni przed tą obniżką :

    309,00 zł

    -58%

    17
  • MYBESTPHARM

    MyBestSlim 2.0

    Suplement diety
    272 g

    179,00 zł

    65,81 zł / 100g

    13
  • LA PERLA

    La Perla Beauty

    Energetyzujący peeling solny do ciała na bazie olejów REFIL
    150 ml

    103,90 zł

    69,27 zł / 100ml

    Najniższa cena z 30 dni przed tą obniżką :

    299,00 zł

    -65%

    50
  • CLARINS

    Body Firming

    Krem ujędrniający do ciała
    200 ml

    245,00 zł

    122,50 zł / 100ml

    Najniższa cena z 30 dni przed tą obniżką :

    299,00 zł

    -18%

    61
  • CLARINS

    Body Firming

    Żel ujędrniający
    150 ml

    249,00 zł

    166,00 zł / 100ml

    16
  • OLE HENRIKSEN

    Firmly Yours Dry Body Oil

    Suchy olejek do ciała
    100 ml

    91,90 zł

    91,90 zł / 100ml

    Najniższa cena z 30 dni przed tą obniżką :

    108,90 zł

    -15%

    414
  • Wyłączność

    EISENBERG

    Neck, bustline and breast cream

    Krem na szyję, linię biustu i piersi
    100 ml

    799,00 zł

    799,00 zł / 100ml

    7
  • CHARLOTTE TILBURY

    SUPERMODEL BODY

    rozświetlacz do ciała
    60 ml

    289,00 zł

    481,67 zł / 100ml

    1
  • SHISEIDO

    Super Slimming Reducer

    Wyszczuplający krem antycelulitowy
    200 ml

    415,00 zł

    207,50 zł / 100ml

    4
  • SISLEY

    Le Sculpteur

    Wyszczuplający Balsam do ciała
    200 ml

    1019,00 zł

    509,50 zł / 100ml

    6
  • BIOTHERM

    Life Plankton

    Olejek do ciała
    125 ml

    125,90 zł

    100,72 zł / 100ml

    Najniższa cena z 30 dni przed tą obniżką :

    315,00 zł

    -60%

    1
  • Wyłączność

    EISENBERG

    Sérum Amincissant Corps

    Serum Wyszczuplające do Ciała
    150 ml

    529,00 zł

    352,67 zł / 100ml

    10
  • LABORATOIRE ERIS

    400 ml

    159,00 zł

    39,75 zł / 100ml

    8
  • LABORATOIRE ERIS

    100 ml

    159,00 zł

    159,00 zł / 100ml

    11
  • Wyłączność

    EISENBERG

    Soin Liftant Corps

    Pielęgnacja Liftingująca do Ciała
    150 ml

    689,00 zł

    459,33 zł / 100ml

    2
  • SHISEIDO

    Firming Body Cream

    Odżywczy krem do ciała
    Firming Body Cream

    218,00 zł

    109,00 zł / 100ml

    Najniższa cena z 30 dni przed tą obniżką :

    254,00 zł

    -14%

    6
  • 197,90 zł

    395,80 zł / 100ml

    Najniższa cena z 30 dni przed tą obniżką :

    279,00 zł

    -29%

    18
  • 204,90 zł

    409,80 zł / 100ml

    Najniższa cena z 30 dni przed tą obniżką :

    289,00 zł

    -29%

    61
  • LABORATOIRE ERIS

    Body Art Rich Anti-Aging Body Serum

    Serum odmładzające do ciała
    200 ml

    175,00 zł

    87,50 zł / 100ml

    14
  • LABORATOIRE ERIS

    200 ml

    175,00 zł

    87,50 zł / 100ml

    4
  • LABORATOIRE ERIS

    200 ml

    165,00 zł

    82,50 zł / 100ml

    3
  • BIOTHERM

    Blue Therapy

    Krem na noc
    50 ml

    274,90 zł

    549,80 zł / 100ml

    Najniższa cena z 30 dni przed tą obniżką :

    409,00 zł

    -32%

    13

24 produkty z 27

Kluczem do skuteczności pielęgnacji ujędrniającej i wyszczuplającej jest regularność. Oznacza to, że o swoje ciało powinnaś zadbać nie tylko przed nadejściem lata, ale przez cały rok. W ten sposób masz pewność, że utrzymujesz skórę w doskonałej kondycji. Dzięki kosmetykom dostępnym w Sephora wyszczuplanie i ujędrnianie może być prawdziwą przyjemnością. Odkryj zapachy i delikatną konsystencję produktów renomowanych marek. Jeżeli chcesz, aby Twoje ciało było wymodelowane i sprężyste, nie zapominaj o akcesoria do masażu, dzięki którym skóra zyska elastyczność i zdrowy wygląd. W Sephora znajdziesz wiele rozwiązań, które przez 365 dni w roku zatroszczą się o Twoje ciało i zapewnią Ci fantastyczny wygląd.

Na przykład: name@example.com