APPmazing! Tylko w aplikacji -25% na makijaż i pielęgnację przy zakupach za min. 199 zł.

Kod: APP

Euphoria - Woda perfumowana

139,90  zł

466,33 zł / 100ml

30 ml466,33 zł / 100ml

CALVIN KLEIN

Euphoria - Woda perfumowana

139,90 zł

189,00 zł

-26%

30 ml466,33 zł / 100ml

Darmowa dostawa lub odbiór w punkcie

od 30 września

Dostępne


Darmowy odbiór

Niedostępny


  • Opis

    Zapach damski Zapach preferowany przez kobiety.
    Euphoria to podróż, w której zapomina się o wszelkich granicach. Zainspirowana nowym wymiarem wolności, opowiada o życiu pełnym intrygujących marzeń. Zapach, który niesie w sobie nuty orientu kontrastujące z egzotycznymi owocami i uwodzicielskimi akordami roślinnymi. Tę mieszankę wzmacniają kremowe akcenty nadające zapachowi głębię.

Opinie

4.7/5

(1214 Opinie)

Wszystko (1214)

(942)

(184)

(58)

(21)

(9)

  • 15 wrz 2026

    LadonnaW

    Opinia testera

    Smells amazing

    This is by far my new favorite perfume, I get compliments all the time on how good I smell. My only bad thing about it is th...

    Pierwotnie opublikowane na Coty


    Czy ta recenzja była użyteczna dla Ciebie?

  • 14 wrz 2026

    jurz

    Opinia testera

    Używam tego produktu od trzech miesięcy


    Czy ta recenzja była użyteczna dla Ciebie?

Wyświetlono 2 opinie z 1214

ODKRYJ MARKĘ
CALVIN KLEIN

"Stawiamy na nowoczesność, współczesność, wyrafinowanie, czystość, naturalność, konsekwencję i minimalizm. Stawiamy również na seksowność w jej wielu znaczeniach. Jesteśmy marką, która oddziałuje zarówno na nastolatków, jak i na ludzi w każdym wieku." /Calvin Klein/ Podczas tworzenia zapachów inspiracją dla projektanta jest człowiek w najlepszym tego słowa znaczeniu. Opiera się na uniwersalnych wartościach: miłości, dążeniu do wieczności, wspólnoty. Zapachy dzielą się na dwie rodziny: linię CK i wyrafinowaną rodzinę Calvin Klein

Découvrir CALVIN KLEIN

Na przykład: name@example.com