APPmazing! Tylko w aplikacji -25% na makijaż i pielęgnację przy zakupach za min. 199 zł.

Kod: APP
DIOR
  • Nowość

Dior Capture Intensive Essence Lotion – Korekcja przeciwstarzeniowa

415,00  zł

237,14 zł / 100ml

175 ml237,14 zł / 100ml

DIOR

Dior Capture Intensive Essence Lotion – Korekcja przeciwstarzeniowa

415,00 zł

175 ml237,14 zł / 100ml

Darmowa dostawa lub odbiór w punkcie

od 30 września

Dostępne


Darmowy odbiór

Aby sprawdzić dostępność produktu, wybierz swoją ulubioną perfumerię

Dostępne


  • Opis

    Intensive Essence Lotion to pierwszy krok protokołu przeciwstarzeniowego Dior Capture o wysokiej skuteczności, zapewniająct widocznie gładszą i bardziej promienną skórę z dnia na dzień. Ten lotion głęboko nawilża 10 warstw naskórka przez 24 godziny.¹

    W sercu formuły wyjątkowy OX-C Treatment™ aktywuje tlen i potraja produkcję kolagenu.² Metaboline, czyli ślaz i ferment, to połączenie ekskluzywnych składników aktywnych, które stymuluje 10 białek regenerujących skórę³, aby wspierać jej odnowę. Formułę uzupełnia rewitalizujący ekstrakt z lilii oraz opatentowany duet wypełniających kwasów hialuronowych.⁴

    Formuła lotionu jest idealna do stosowania w połączeniu z domowymi urządzeniami do pielęgnacji skóry, takimi jak maski LED, mikroprądy czy narzędzia do masażu.

    ¹ Test instrumentalny na naskórku – 30 kobiet.
    ² Test in vitro na składniku.
    ³ Test in vitro na Metaboline (ślaz i ferment), oddzielnie i razem.
    ⁴ Zgłoszenie patentowe FR3130156.

Opinie

4.8/5

(43 Opinie)

Wszystko (50)

(40)

(8)

(1)

(1)

(0)

  • 28 wrz 2026

    TAZY

    18 do 24

    Opinia testera

    Używam tego produktu od Tydzień

    Polecasz: Tak


    Czy ta recenzja była użyteczna dla Ciebie?

  • 27 wrz 2026

    DaniellleG

    Opinia testera

    [I received this product in exchange for my honest review] It feel so lightweight and refreshing while leaving the skin so h...

    Polecasz: Tak

    Pierwotnie opublikowane na sephora.com


    Czy ta recenzja była użyteczna dla Ciebie?

Wyświetlono 2 opinie z 50

ODKRYJ MARKĘ
DIOR

Kiedy Christian Dior zakładał swój dom mody w 1946 roku wyobrażał sobie całkowicie nową kobiecość, taką, której niczego nie brakuje. Dzisiaj, od sukienek i akcesoriów, po zapachy i makijaż oraz najbardziej zaawansowaną pielęgnację skóry Dom Dior ubiera kobiety, podkreślając ich blask i nowoczesność.

ODKRYJ

Na przykład: name@example.com