APPmazing! Tylko w aplikacji -25% na makijaż i pielęgnację przy zakupach za min. 199 zł.

Kod: APP

Curl Defining Cream - Krem definiujący włosy kręcone i falowane

179,00 zł

71,60 zł / 100ml

250 ml71,60 zł / 100ml

MOROCCANOIL

Curl Defining Cream - Krem definiujący włosy kręcone i falowane

179,00 zł

250 ml71,60 zł / 100ml

APPMAZING!

Tylko w aplikacji! -25% na makijaż i pielęgnację przy zakupach za min. 199 zł! Użyj kodu: APP

Darmowa dostawa lub odbiór w punkcie

Produkt niedostępny


Darmowy odbiór

Aby sprawdzić dostępność produktu, wybierz swoją ulubioną perfumerię

Dostępne


  • Opis

    Krem definiujący włosy kręcone i falowane od MOROCCANOIL to uniwersalny produkt pielęgnacyjny, który wydobywa i podkreśla naturalny skręt włosów.

    Odżywcza formuła wzbogacona w olej arganowy rewitalizuje oraz ułatwia rozczesywanie i układanie loków i fal, zwiększając ich sprężystość i trwałość.

Opinie

4.2/5

(1655 Opinie)

Wszystko (1656)

(918)

(372)

(204)

(90)

(72)

  • 27 wrz 2026

    Anna Sw

    35 do 44

    Spontaniczna recenzja bez potwierdzenia zakupu

    Używam tego produktu od Ponad rok

    dla moich włosów najlepszy

    Jak do tej pory nie znalazłam dla niego alternatywy. Przy moich włosach (podatne, falowane, ale nie kręcone) jest to jedyny ...

    Polecasz: Tak


    Czy ta recenzja była użyteczna dla Ciebie?

  • 04 wrz 2026

    isabellamermaid

    Opinia testera

    The Moroccanoil Curl Defining Cream has been such a nice addition to my hair routine! 🤏🏾I love how it helps define my curl...

    Polecasz: Tak

    Pierwotnie opublikowane na sephora.com


    Czy ta recenzja była użyteczna dla Ciebie?

Wyświetlono 2 opinie z 1656

ODKRYJ MARKĘ
MOROCCANOIL

Moroccanoil to historia sukcesu, innowacyjność oraz nieustająca pogoń za bardzo efektywnymi produktami na bazie oleju. Wszystko zaczęło się od kultowego Moroccanoil Treatment, a rozwinęło się w pełną linię produktów pielęgnacji do włosów i ciała.

ODKRYJ

Na przykład: name@example.com