APPmazing! Tylko w aplikacji -25% na makijaż i pielęgnację przy zakupach za min. 199 zł.

Kod: APP
  • Wyłączność

Cloudberry Bright - Krem nawilżający

215,00  zł

430,00 zł / 100ml

50 ml430,00 zł / 100ml

Produkt wykluczony z promocji

GLOW RECIPE

Cloudberry Bright - Krem nawilżający

215,00 zł

50 ml430,00 zł / 100ml

Darmowa dostawa lub odbiór w punkcie

od 30 września

Dostępne


Darmowy odbiór

Aby sprawdzić dostępność produktu, wybierz swoją ulubioną perfumerię

Dostępne


  • Opis



    Bogaty w antyoksydanty krem nawilżający, który zapewnia dogłębne i długotrwałe nawilżenie, a jednocześnie rozjaśnia i ujednolica cerę, nadając jej subtelny blask.

    By dowiedzieć się więcej o programie Clean at Sephora, kliknij tutaj

Opinie

4.5/5

(727 Opinie)

Wszystko (727)

(571)

(71)

(22)

(26)

(37)

  • 13 wrz 2026

    THLS

    Spontaniczna recenzja bez potwierdzenia zakupu

    Please patch test this

    I got this in an ipsy bag and I normally love this brand and have never had any issues before this but this cream caused an ...

    Polecasz: Nie

    Pierwotnie opublikowane na sephora.com


    Czy ta recenzja była użyteczna dla Ciebie?

  • 09 wrz 2026

    sfsonomamarin

    Spontaniczna recenzja bez potwierdzenia zakupu

    Works for me….

    Wonderful, hydrates but non clogging . I have oily/dry/sensitive zones and this works great with my combination skin. Absorb...

    Polecasz: Tak

    Pierwotnie opublikowane na sephora.com


    Czy ta recenzja była użyteczna dla Ciebie?

Wyświetlono 2 opinie z 727

POZNAJ TĘ MARKĘ
GLOW RECIPE

Marka Glow Recipe została założona przez ekspertki w dziedzinie pielęgnacji skóry, Sarah Lee i Christine Chang (które mają ponad 20 lat doświadczenia w branży beauty). Powstała z pasji i chęci podzielenia się receptą na zdrową skórę. Formuły Glow Recipe łączą bogate w antyoksydanty owoce z łagodnymi, a zarazem silnymi składnikami aktywnymi, które są wybawieniem dla skóry i odpowiedzią na jej ciągle zmieniające się potrzeby. Glow Recipe wie, jaka jest prawdziwa skóra. Tworzy owocowe formuły o skuteczności potwierdzonej klinicznie i olśniewających rezultatach.

ODKRYJ

Na przykład: name@example.com