APPmazing! Tylko w aplikacji -25% na makijaż i pielęgnację przy zakupach za min. 199 zł.

Kod: APP

Nomade - Format podróżny

99,00  zł

990,00 zł / 100ml

10 ml990,00 zł / 100ml

CHLOÉ

Nomade - Format podróżny

99,00 zł

10 ml990,00 zł / 100ml

Darmowa dostawa lub odbiór w punkcie

od 1 października

Dostępne


Darmowy odbiór

Aby sprawdzić dostępność produktu, wybierz swoją ulubioną perfumerię

Dostępne


  • Opis

    Zapach damski Zapach preferowany przez kobiety.
    Kobieta Chloé celebruje swoją wolność i niezmiennie naturalną elegancję. Jej wewnętrzna siła wiedzie ją do poszukiwania tego, co nowe i inne. Pozostawia za sobą zapach, który ją definiuje - wszędzie, gdzie tylko się udaje, w każdym miejscu, do którego podróżuje. Zapach zgodny z jej wizerunkiem… Wieczny wędrowiec, tak jak ona.

    Nowy zapach Chloe Nomade wyraża pragnienie wolności i potrzebę nieskończonej podróży. Świeże spojrzenie i nowe perspektywy nasycają ten zapach i rozświetlają czarujący wizerunek kobiety poszukującej i odkrywającej.

    Połączenie łagodności i siły – fasetki tej intensywnej, kwiatowo-szyprowej kompozycji powiewają niczym wiatr wolności. Intensywny, mineralny charakter mchu dębowego spowija ponętna słodycz śliwki mirabelki. Z owej świeżości wyłania się doznanie świetlistej woni frezji. Naturalne składniki połączone zostały przez Quentina Bischa. Ich harmonie przywodzą na myśl uczucie wolności, do którego inspirują.

Opinie

4.7/5

(466 Opinie)

Wszystko (466)

(370)

(64)

(21)

(6)

(5)

  • 21 wrz 2026

    OksanaD

    Spontaniczna recenzja bez potwierdzenia zakupu

    Elegant fragrance.

    So beautiful and elegant fragrance! It starts fresh and fruity, and then becomes warmer and softer. I love that it works f...

    Pierwotnie opublikowane na influenster.com


    Czy ta recenzja była użyteczna dla Ciebie?

  • 28 sie 2026

    AtienoO

    Spontaniczna recenzja bez potwierdzenia zakupu

    Simply Gorgeous

    Chloé is the queen of soft, feminine fragrances. Chloé Nomade proves exactly that. It is a gorgeously rich parfum! The key n...

    Pierwotnie opublikowane na influenster.com


    Czy ta recenzja była użyteczna dla Ciebie?

Wyświetlono 2 opinie z 466

ODKRYJ MARKĘ
CHLOÉ

Chloé to luksusowy francuski dom mody założony w 1952 przez Gaby Aghion – paryżankę urodzoną w Egipcie, która zrewolucjonizowała modę, wprowadzając luksusowe ubrania, uwalniające kobiety od formalnych strojów swojej epoki. Była wizjonerką i wierzyła w kobiecą swobodę. Dziś wizja wolności i lekkości jest kontynuowana pod kierownictwem kreatywnym Chemeny Kamali.

ODKRYJ

Na przykład: name@example.com