CHANEL

CHANCE EAU FRAÎCHEOlejek Do Ciała

559,00  zł

372,67 zł / 100ml

150ml372,67 zł / 100ml

CHANEL

CHANCE EAU FRAÎCHE - Olejek Do Ciała

559,00 zł

150ml372,67 zł / 100ml

Darmowa dostawa lub odbiór w punkcie

od 23 września

Dostępne


Darmowy odbiór

Aby sprawdzić dostępność produktu, wybierz swoją ulubioną perfumerię

Dostępne


  • Opis

    Olejek do ciała CHANCE EAU FRAÎCHE intensywnie nawilża, sprawiając, że skóra i włosy stają się miękkie i sprężyste, a także przedłuża kwiatowo-musującą aurę zapachu CHANCE EAU FRAÎCHE. Jego jedwabista formuła zawiera 88% składników pochodzenia naturalnego* i szybko się wchłania, otulając skórę i włosy delikatnym woalem. Dzięki niej są miękkie niczym satyna. Zadbane i odżywione włosy są bardziej błyszczące, elastyczne i jedwabiste. 

    Olejek do ciała CHANCE EAU FRAÎCHE jest umieszczony w 150 ml wersji legendarnego szklanego flakonu CHANCE. Produkt dopełnia Twój rytuał zapachowy. Flakon wyposażony w spray umożliwia łatwą i obfitą aplikację. 


    *Zgodnie z normą ISO 16128.

Opinie

1.6/5

(5 Opinie)

Wszystko (5)

(0)

(0)

(1)

(1)

(3)

  • 13 wrz 2026

    Jianni03

    Potwierdzony zakup

    Very sad purchase

    Smell is very faint and doesn’t last not even an hour. In order for the scent to really hit it would have to be layered with...

    Polecasz: Nie

    Pierwotnie opublikowane na sephora.com


    Czy ta recenzja była użyteczna dla Ciebie?

  • 22 mar 2026

    HR1970

    Potwierdzony zakup

    Such a disappointment

    I had such high hopes for this ! I love oils but does not hold the scent and is gone within an hour. Stuck with the partum

    Polecasz: Nie

    Pierwotnie opublikowane na sephora.com


    Czy ta recenzja była użyteczna dla Ciebie?

Wyświetlono 2 opinie z 5

ODKRYJ MARKĘ CHANEL

Wizja CHANEL jako marki zrodziła się z wizji kobiety, która nade wszystko ceniła indywidualność i utorowała drogę do nowych standardów piękna.
CHANEL tworzy poszczególne zapachy jak ubrania, które każdy nosi na swój sposób, opracowuje produkty pielęgnacyjne, które są niczym narzędzia do wyrażania siebie, projektuje makijaż jako przejaw mocy – równie uniwersalny jak kolory, tekstury i wykończenia jego produktów. Dzięki temu CHANEL zachęca do kreatywności, która zawsze okazuje się trafna, ponieważ za każdym razem jest dostosowana do indywidualnych potrzeb.

ODKRYJ
CHANEL Brand Authorized Reseller Logo

Inne produkty:

Na przykład: name@example.com