Ceramidin™ - Krem nawilżający

215,00  zł

430,00 zł / 100ml

50 ml430,00 zł / 100ml

DR.JART+

Ceramidin™ - Krem nawilżający

215,00 zł

50 ml430,00 zł / 100ml

Darmowa dostawa lub odbiór w punkcie

od 23 września

Dostępne


Darmowy odbiór

Aby sprawdzić dostępność produktu, wybierz swoją ulubioną perfumerię

Dostępne


  • Opis

    Ten szybko wchłaniający się krem nawilżający zawiera wiele składników aktywnych, które wzmacniają barierę skórną i poprawiają nawilżenie oraz elastyczność skóry. W skład formuły wchodzi 5 ceramidów, które intensywnie wzmacniają barierę skórną, a także pantenol, który poprawia nawilżenie i zatrzymywanie wody w skórze. Gliceryna tworzy na suchej i napiętej skórze nawilżającą warstwę. Już po jednym użyciu skóra staje się miękka, odżywiona i elastyczna. Produkt przetestowany dermatologicznie.

Opinie

4.4/5

(1040 Opinie)

Wszystko (1040)

(756)

(122)

(42)

(40)

(80)

  • 19 wrz 2026

    essamaryam

    Potwierdzony zakup

    A must have

    After using this product last couple of weeks I start fall in love with this…

    Polecasz: Tak

    Pierwotnie opublikowane na sephora.com


    Czy ta recenzja była użyteczna dla Ciebie?

  • 17 wrz 2026

    JOGR

    Powyżej 54 lat

    Potwierdzony zakup

    Używam tego produktu od Ponad rok

    uwielbiam!

    Doskonały na noc. Mam wrażliwą skórę, Dr.Jart z ceramidami świetnie ją wycisza i odżywia

    Polecasz: Tak


    Czy ta recenzja była użyteczna dla Ciebie?

Wyświetlono 2 opinie z 1040

ODKRYJ MARKĘ
DR.JART+

INNOWACJA K-BEAUTY Dr Jart+ wykorzystuje najbardziej zaawansowane koreańskie technologie kosmetyczne i najbezpieczniejsze składniki, aby stworzyć nowatorskie formuły. Marka nie pracuje jedynie ze specjalistami dermatologii, ale także z artystami, designerami, entuzjastami postępu technicznego, aby połączyć sprawdzone metody i nowoczesne innowacje. Dr Jart wierzy w prawdziwą naukę i ciągle podejmuje nowe wyzwania w dziedzinie kosmetyków. Dr Jart ściśle współpracuje z 15 dermatologami wywodzącymi się z 15 różnych klinik. Szanujemy myśl i filozofię Doktora w różnych dziedzinach, takich jak komunikacja marketingowa, design, doświadczenie marki.

ODKRYJ

Inne produkty:

Na przykład: name@example.com