APPmazing! Tylko w aplikacji -25% na makijaż i pielęgnację przy zakupach za min. 199 zł.

Kod: APP
  • Wyłączność

Centella Cleansing Balm – Balsam oczyszczający

159,00  zł

198,75 zł / 100g

80 g198,75 zł / 100g

ERBORIAN

Centella Cleansing Balm – Balsam oczyszczający

159,00 zł

80 g198,75 zł / 100g

APPMAZING!

Tylko w aplikacji! -25% na makijaż i pielęgnację przy zakupach za min. 199 zł! Użyj kodu: APP

Darmowa dostawa lub odbiór w punkcie

od 1 października

Dostępne


Darmowy odbiór

Aby sprawdzić dostępność produktu, wybierz swoją ulubioną perfumerię

Dostępne


  • Opis

    Łączy skuteczność olejku do demakijażu i kojące właściwości balsamu.

    Balsam oczyszczający CENTELLA CLEANSING BALM jest wzbogacony w koreański superskładnik – wyciąg z wąkrotki azjatyckiej. Skutecznie usuwa makijaż, zapewniając skórze uczucie delikatności i komfortu.

Opinie

4.6/5

(38 Opinie)

Wszystko (38)

(32)

(3)

(0)

(0)

(3)

  • 25 wrz 2026

    Karen C.

    Opinia testera

    I love this product!

    Effective for removing make up and leaves skin soft and fresh. I won’t use anything else now!

    Pierwotnie opublikowane na Erborian UK


    Czy ta recenzja była użyteczna dla Ciebie?

  • 17 wrz 2026

    Janice D.

    Opinia testera

    Cleansing balm

    Excellent cleansing balm. really gentle on the skin.

    Pierwotnie opublikowane na Erborian UK


    Czy ta recenzja była użyteczna dla Ciebie?

Wyświetlono 2 opinie z 38

ODKRYJ MARKĘ
ERBORIAN

Marka produktów do pielęgnacji skóry Erborian tworzy produkty hybrydowe, takie jak kultowe BB Cream i CC Cream, które są połączeniem pielęgnacji skóry i makijażu.
Produkty te odpowiadają konkretnemu celowi marki: pomagają odkryć na nowo swoją skórę.
TO TWOJA SKÓRA, BĄDŹ Z NIEJ DUMNA!

ODKRYJ

Na przykład: name@example.com