• Nowość

Burberry Hero - Zestaw Świąteczny Woda Perfumowana + Deozodorant

419,00 zł

838,00 zł / 100ml

50 ml + 75 ml838,00 zł / 100ml

BURBERRY

Burberry Hero - Zestaw Świąteczny Woda Perfumowana + Deozodorant

419,00 zł

50 ml + 75 ml838,00 zł / 100ml

Jesienne Dni

-25% na zapachy i pielęgnację przy zakupach za min. 249 zł! Użyj kodu: JESIEN

Zamówienia Click & Collect

Czas kompletowania zamówień może ulec opóźnieniu do 4 godzin. Przepraszamy za utrudnienia.

Darmowa dostawa lub odbiór w punkcie

od 6 października

Dostępne


Darmowy odbiór

Niedostępny


  • Opis

    Burberry Hero Eau de Parfum for Men and Deodorant Duo Gift Set

    W tym sezonie świętuj z naszą kolekcją nowych upominków od Burberry Beauty – każdy z nich został pięknie
    zapakowany w naszą kultową kratkę Burberry Check. Odkryj wyjątkowe upominki będące wyrazem
    ponadczasowego luksusu, stworzone z myślą o obdarowywaniu bliskich. Intensywna i ożywcza woda
    perfumowana Burberry Hero charakteryzuje się nutami aromatycznego kadzidła i benzoinu, osadzonymi
    na ziemistej bazie z olejków cedrowych i sosny

Opinie

(0 Opinie)

Wszystko (0)

(0)

(0)

(0)

(0)

(0)

Regulamin dodawania opinii

Ten produkt nie ma jeszcze opinii.

Napisz recenzję

ODKRYJ MARKĘ
BURBERRY

Założona w roku 1856 marka Burberry słynie na całym świecie z funkcjonalności i stylu oraz jest synonimem innowacji i wyrafinowanego rzemiosła.

ODKRYJ

Na przykład: name@example.com