APPmazing! Tylko w aplikacji -25% na makijaż i pielęgnację przy zakupach za min. 199 zł.

Kod: APP

Banana Bright+ Instant Glow Moisturizer -Krem rozświetlający z witaminą C

219,00  zł

438,00 zł / 100ml

50 ml438,00 zł / 100ml

OLEHENRIKSEN

Banana Bright+ Instant Glow Moisturizer -Krem rozświetlający z witaminą C

219,00 zł

50 ml438,00 zł / 100ml

APPMAZING!

Tylko w aplikacji! -25% na makijaż i pielęgnację przy zakupach za min. 199 zł! Użyj kodu: APP

MEN BOX

Men Box w prezencie przy zakupie produktów z kategorii Mężczyzna za min. 499 zł. Użyj kodu: MENBOX

TWÓJ PREZENT

Miniatura kremu Strength Trainer Peptide Boost Moisturizer 7 ml w prezencie przy zakupie płynu do mycia twarzy z niacynamidem 2% Peach Glaze!

Darmowa dostawa lub odbiór w punkcie

od 30 września

Dostępne


Darmowy odbiór

Aby sprawdzić dostępność produktu, wybierz swoją ulubioną perfumerię

Dostępne


  • Opis



    Nowy rozświetlający krem nawilżający i podkład do twarzy Ole Henriksen, wzbogacony witaminą C dla błyskawicznego efektu rozświetlenia.

    Odkryj wszystko, co kochasz dzięki kremowi pod oczy Banana Bright+ w kremie nawilżającym do twarzy:
    Uniwersalny produkt do jednoetapowego przygotowania skóry pod makijaż, całodziennego nawilżenia i rozświetlenia skóry dzięki zaawansowanym składnikom.


    - Potrójna witamina C w połączeniu z prawdziwym złotem: rozświetlające antyoksydanty poprawiające elastyczność skóry.
    – Pigmenty inspirowane pudrem bananowym: natychmiast rozświetlają cerę.
    - Kwas hialuronowy i poliglutaminowy: nawilżają skórę przez cały dzień.
    - Niacynamid: przywraca blask i redukuje przebarwienia.
    - Olej z jagód skandynawskich: odżywia skórę i zatrzymuje nawilżenie.


    Podczas badania klinicznego przeprowadzonego w grupie 35 osób w ciągu 8 tygodni:
    - 100% stwierdziło, że zapewnia lepszy efekt makijażu.
    - Ujędrnia skórę dzięki 24-godzinnemu nawilżeniu.
    - Skóra jędrniejsza o 64% w ciągu 8 tygodni.
    - 100% osób zauważyło spłycenie drobnych linii i zmarszczek po 4 tygodniach.

    Zdjęcie uczestnika 8-tygodniowego badania klinicznego obejmującego łącznie 35 uczestników.

    By dowiedzieć się więcej o programie Clean at Sephora, kliknij tutaj

    Vegan : Produkty opracowane bez składników pochodzenia zwierzęcego

Opinie

4.3/5

(660 Opinie)

Wszystko (660)

(425)

(125)

(41)

(17)

(52)

  • 18 wrz 2026

    MAGD

    Spontaniczna recenzja bez potwierdzenia zakupu

    Używam tego produktu od Ponad rok

    Kultowy

    Używam od lat i polecam


    Czy ta recenzja była użyteczna dla Ciebie?

  • 18 wrz 2026

    BETO

    Spontaniczna recenzja bez potwierdzenia zakupu

    Używam tego produktu od trzech miesięcy

    Kultowy

    Polecam

    Polecasz: Tak


    Czy ta recenzja była użyteczna dla Ciebie?

Wyświetlono 2 opinie z 660

Odkryj markę
OLEHENRIKSEN

Zastosuj rutynę pielęgnacyjną Glow Cycle, aby rozświetlić, wzmocnić i odnowić swoją skórę dzięki silnym składnikom: witaminie C, peptydom, kwasom i retinolowi.

ODKRYJ MARKĘ

Inne produkty:

Na przykład: name@example.com