Anti-Blemish Solutions™ - Liquid Makeup
Bezpieczne płatności
Promocja obowiązuje od 17.01.2025r. do 19.01.2025r. (lub do wyczerpania zapasów) w aplikacji Sephora. Uprawnia do otrzymania rabatu -50% na drugi, tańszy produkt. Oferta obowiązuje z kodem: APP. Oferta nie obejmuje kosztów przesyłki i nie łączy się z innymi promocjami – w tym rabatami, kuponami, ofertami specjalnymi, a także nie dotyczy zakupu kart upominkowych oraz usług. Oferta nie obejmuje produktów marek, których lista znajduje się na https://www.sephora.pl/wykluczenia. Promocja jest dostępna w opcji Click&Collect. W przypadku zwrotu produktów objętych promocją, należy zwrócić całe zamówienie.
Oferta ważna na Sephora.pl i w aplikacji, przy zakupach realizowanych drogą wysyłkową. Nie łączy się z innymi promocjami, nie dotyczy produktów przecenionych oraz kosztów wysyłki. Oferta ważna do wyczerpania zapasów. Oferta nie obowiązuje w opcji Click&Collect.
-
Opis
Podkład z kwasem salicylowym pomaga ukryć, oczyścić i zapobiegać powstawaniu niedoskonałości. Testowany dermatologicznie. Wykończenie: Naturalny mat Krycie: Średnie, z możliwością budowania Rodzaj skóry: Mieszana sucha, mieszana tłusta, tłusta Kluczowe składniki: Kwas salicylowy, ferment Lactobacillus Jak działa: *
• Bezolejowy podkład z kwasem salicylowym pomaga w widoczny sposób odblokować pory i pokryć niedoskonałości oraz zapobiegać ich powstawaniu.
• W ciągu 10 dni skóra ma znacznie mniej widocznie zatkanych porów*. • Lekka formuła natychmiast rozmywa pory i matuje. Tuszuje niedoskonałości, zapewniając umiarkowane krycie i naturalne matowe wykończenie.
• Kontroluje przetłuszczanie i błyszczenie się skóry przez cały dzień.
• Ferment Lactobacillus oraz składniki łagodzące skórę, takie jak ekstrakt z czerwonych alg, lukrecja i kofeina, pomagają wyraźnie zmniejszyć zaczerwienienia. *Testy kliniczne przeprowadzone na 22 kobietach po 10 dniach stosowania produktu. Fakty dotyczące formuły: - Zalecenia stosowania
- Składniki
Spersonalizowana kuracja dla każdej cery:
1. oczyszczanie,
2. złuszczanie,
3. nawilżanie.
3 produkty. 3 minuty. Dwa razy dziennie. Nic prostszego.
clinique
Anti-Blemish Solutions™ - Liquid Makeup
Super produkt
Używam od lat, idealny podkład do suchej skóry. Bardzo delikatny nie robi efektu maski.
Polecam ten produkt: Tak