AMO PER LEI Woda perfumowana
Promocja obowiązuje od 27.01.2023r. do 30.01.2023r. na sephora.pl i w aplikacji. Uprawnia do otrzymania rabatu -20% przy zakupach za min. 219 zł. Promocja obowiązuje z kodem: WEEKEND. Oferta nie obejmuje kosztów przesyłki i nie łączy się z innymi promocjami - w tym rabatami, kuponami, ofertami specjalnymi, a także nie dotyczy zakupu kart upominkowych oraz usług. Oferta nie dotyczy zakupu produktów marek znajdujących się pod linkiem: https://www.bit.ly/wykluczone. Promocja obowiązuje w opcji Click&Collect.
-
Opis
Zapach preferowany przez kobiety.
Salvatore Ferragamo przedstawia nowy zapach AMO PER LEI – hymn o szczęściu i harmonii, ukryty w czarujących i przejrzystych nutach.
Podczas gdy kluczem do pierwszych perfum AMO FERRAGAMO jest uwodzenie, do AMO FLOWERFUL – optymizm, nowy zapach jest skierowany do kobiety, która chce zatroszczyć się o siebie samą i wyrazić siebie poprzez najprostsze gesty. Pogodna pewność siebie, głębokie poczucie szczęścia: to właśnie ucieleśnia nowy zapach. Czuły, otulający jak druga skóra, zatrzymuje najpiękniejsze chwile. Dla spełnionych kobiet, które dają priorytet sobie samym. Lekka i świetlista woda perfumowana. Soczyste pierwsze nuty maliny i gruszki. Otulające kwiatowe serce. Bardzo kobieca, delikatnie drzewna i piżmowa nuta bazowa, jak druga skóra.
#AmoFerragamo -
Składniki
ALCOHOL DENAT., PARFUM, AQUA, LINALOOL, BENZYL SALICYLATE, LIMONENE, HYDROXYCITRONELLAL, BUTYL METHOXYDIBENZOYLMETHANE, HEXYL CINNAMAL, ETHYLEXYL SALICYLATE, ALPHA-ISOMETHYL IONONE, CITRAL, GERANIOL, TRIS, CITRATE, CITRONELLOL, FARNESOL, BENZYL ALCOHOL, CI 60730, CI 17200, CI 19140. -
NUTY ZAPACHOWE
Nuty zapachowe:
Nuta głowy: sok gruszkowy, sok malinowy.
Nuta serca: magnolia, osmantus.
Nuta bazowa: cedr, sandałowiec, kaszmeran, piżmo.
