APPmazing! Tylko w aplikacji -25% na makijaż i pielęgnację przy zakupach za min. 199 zł.

Kod: APP

All About Clean Liquid Facial Soap Oily Skin Formula - Mydło w płynie

49,00  zł

163,33 zł / 100ml

30 ml163,33 zł / 100ml

CLINIQUE

All About Clean Liquid Facial Soap Oily Skin Formula - Mydło w płynie

49,00 zł

30 ml163,33 zł / 100ml

APPMAZING!

Tylko w aplikacji! -25% na makijaż i pielęgnację przy zakupach za min. 199 zł! Użyj kodu: APP

Dostawa do domu lub paczkomatu

Od 30 września

Dostępne


Darmowy odbiór

Aby sprawdzić dostępność produktu, wybierz swoją ulubioną perfumerię

Dostępne


  • Opis

    Produkt do mycia twarzy dla skóry tłustej.

Opinie

4.7/5

(6 Opinie)

Wszystko (6)

(4)

(2)

(0)

(0)

(0)

  • 24 wrz 2026

    babł

    Opinia testera

    Używam tego produktu od Ponad rok

    Polecasz: Tak


    Czy ta recenzja była użyteczna dla Ciebie?

  • 03 wrz 2026

    Klaudia

    25 do 34

    Spontaniczna recenzja bez potwierdzenia zakupu

    Używam tego produktu od trzech miesięcy

    Ok

    Na co dzień jest w porządku, ale przy podrażnionej skórze zaoszczył zaczerwienienia.

    Polecasz: Tak


    Czy ta recenzja była użyteczna dla Ciebie?

Wyświetlono 2 opinie z 6

CLINIQUE POZNAJ 3 KROKI
DO PIĘKNEJ I ZDROWEJ SKÓRY

Spersonalizowana kuracja dla każdej cery:
1. oczyszczanie, 
2. złuszczanie, 
3. nawilżanie. 
3 produkty. 3 minuty. Dwa razy dziennie. Nic prostszego.

ODKRYJ

Na przykład: name@example.com