Acidic Color Gloss - termoochronna pielęgnacja bez spłukiwania

185,00  zł

97,37 zł / 100ml

190 ml97,37 zł / 100ml

REDKEN

Acidic Color Gloss - termoochronna pielęgnacja bez spłukiwania

185,00 zł

190 ml97,37 zł / 100ml

Darmowa dostawa lub odbiór w punkcie

od 24 września

Dostępne


Darmowy odbiór

Niedostępny


  • Opis

    Ochronny spray z serii Acidic Color Gloss od Redken został stworzony specjalnie w celu pielęgnacji i przedłużenia intensywności efektu koloryzacji.

    Spray do pielęgnacji włosów farbowanych zabezpiecza je przed działaniem wysokiej temperatury oraz zanieczyszczeniami z zewnątrz. Bogata formuła pokrywa włosy bez pozbawiania ich blasku. Zamyka w środku kolor, który na dłużej zachowuje swoją intensywność.

    Specjalne połączenie regenerującej i odżywiającej witaminy E z działaniem ksylozy tworzy na powierzchni włosów naturalny płaszcz ochronny. Kompozycja składników aktywnych dedykowana włosom farbowanym wygładza je i ułatwia rozczesywanie. Włosy uzyskują połysk z efektem tafli i posiadają tarczę ochronną przed szkodliwym działaniem temperatury i zanieczyszczeń.


    GŁADKIE WŁOSY:
    13x gładsze włosy*
    6x bardziej nawilżone włosy*

    TARCZA OCHRONNA:
    Ochrona włosów przed działaniem temperatury do 230°C
    Włosy zabezpieczone przed szkodliwym działaniem zanieczyszczeń

    AKTYWNA FORMUŁA:
    Kombinacja witaminy E z ksylozą chroni włosy i nadaje im blask.

    * Test instrumentalny

Opinie

4.6/5

(176 Opinie)

Wszystko (176)

(129)

(33)

(9)

(2)

(3)

  • 12 wrz 2026

    Anna

    Potwierdzony zakup

    Używam tego produktu od trzech miesięcy

    polecam

    Świetny produkt

    Polecasz: Tak


    Czy ta recenzja była użyteczna dla Ciebie?

  • 28 sie 2026

    Viktoriia

    Spontaniczna recenzja bez potwierdzenia zakupu

    Must have!

    This heat protection is absolutely amazing! Leaves my hair shiny and smooth .

    Pierwotnie opublikowane na Sephora-uk


    Czy ta recenzja była użyteczna dla Ciebie?

Wyświetlono 2 opinie z 176

ODKRYJ MARKĘ
REDKEN

Proteiny + Nawilżenie + Kwasowe PH = Zdrowe włosy

ODKRYJ

Na przykład: name@example.com