Face Look Cakeless Concealer + Hoola BENEFIT COSMETICS

Marzysz o idealnie wygładzonej skórze i muśniętych słońcem policzkach? To połączenie jest dla Ciebie! Wielofunkcyjnym korektorem Cakeless ukryjesz wszystkie niedoskonałości i cienie pod oczami, a bronzerem Hoola idealnie wymodelujesz skórę i nadasz jej słonecznej opalenizny! Przeczytaj więcej

BENEFIT COSMETICS

Boiing Cakeless
Mocno Kryjący Korektor Do Całej Twarzy

129,00 zł
12 odcienie

BENEFIT COSMETICS

Hoola
puder brązujący

185,00 zł

Classic (8 g)

5 odcieni
314,00 zł

Z kartą Klubu Sephora, 1 zł = 1 punkt. Za każde 650 punktów otrzymasz 10% rabatu do wykorzystania przy kolejnych zakupach.

  • tab description Opis

    Marzysz o idealnie wygładzonej skórze i muśniętych słońcem policzkach? To połączenie jest dla Ciebie! Wielofunkcyjnym korektorem Cakeless ukryjesz wszystkie niedoskonałości i cienie pod oczami, a bronzerem Hoola idealnie wymodelujesz skórę i nadasz jej słonecznej opalenizny!

W 1976r. byłe modelki Jean i Jane Ford przedstawiły światu swoje niepowtarzalne i szybkie rozwiązania urodowe - produkty, które natychmiast rozwiązują każdy dylemat urody. Dzięki nim, każda ślicznotka na świecie może osiągnąć wymarzony efekt WOW. Najlepsze zostawiliśmy na deser... Benefit to EKSPERT w dziedzinie dobierania kształtu idealnych brwi dzięki swoim unikalnym punktom regulacji brwi Brow Bar oraz magicznej kolekcji produktów do stylizacji wymarzonych łuków.
Face Look - Cakeless Concealer + Hoola
314,00 zł