Słoneczny niezbędnik w wersji mini BENEFIT COSMETICS

Oczy podkreślone pogrubiającą rzęsy maskarą, policzki muśnięte słońcem w pudełeczku i do tego brwi w maxi objętości? Brzmi jak doskonały zestaw do wykonania letniego, lekkiego makijażu! W dodatku dzięki wygodnym pojemnościom kosmetyków w formacie mini możesz zabrać je ze sobą dosłownie wszędzie! Idealnie sprawdzają się w dłuższych podróżach i krótkich wypadach za miasto. Przeczytaj więcej

BENEFIT COSMETICS

Mini BADgal BANG!
Tusz Pogrubiający Rzęsy
4 g

79,00 zł

BENEFIT COSMETICS

Hoola Mini
Matowy puder brązujący do twarzy
Hoola Format podróżny

99,00 zł

BENEFIT COSMETICS

Gimme Brow+ Mini
Tusz do brwi dodający objętości

79,00 zł

Odcień n°5 (1,5 g)

10 odcieni
257,00 zł

1zł = 1 punkt. 150 punktów = -10% na Twoje następne zakupy

  • tab description Opis

    Oczy podkreślone pogrubiającą rzęsy maskarą, policzki muśnięte słońcem w pudełeczku i do tego brwi w maxi objętości? Brzmi jak doskonały zestaw do wykonania letniego, lekkiego makijażu! W dodatku dzięki wygodnym pojemnościom kosmetyków w formacie mini możesz zabrać je ze sobą dosłownie wszędzie! Idealnie sprawdzają się w dłuższych podróżach i krótkich wypadach za miasto.

W 1976r. byłe modelki Jean i Jane Ford przedstawiły światu swoje niepowtarzalne i szybkie rozwiązania urodowe - produkty, które natychmiast rozwiązują każdy dylemat urody. Dzięki nim, każda ślicznotka na świecie może osiągnąć wymarzony efekt WOW. Najlepsze zostawiliśmy na deser... Benefit to EKSPERT w dziedzinie dobierania kształtu idealnych brwi dzięki swoim unikalnym punktom regulacji brwi Brow Bar oraz magicznej kolekcji produktów do stylizacji wymarzonych łuków.
Słoneczny niezbędnik w wersji mini
257,00 zł