PID Unicity



15 Produktów
  • TATCHA

    The Indigo Overnight Repair

    Krem wzmacniający w formacie podróżnym
    15 ml

    139,00 zł

    926,67 zł / 100ml

    4
  • HERMÈS

    Eau de rhubarbe écarlate

    Pieniący się żel do mycia rąk i ciała
    300 ml

    229,00 zł

    76,33 zł / 100ml

    Brak opinii

  • HERMÈS

    Eau de rhubarbe écarlate

    Żel pod prysznic do mycia ciała i włosów
    200 ml

    215,00 zł

    107,50 zł / 100ml

    Brak opinii

  • HERMÈS

    Eau de citron noir

    Żel pod prysznic do ciała i włosów
    300 ml - wkład uzupełniający

    215,00 zł

    107,50 zł / 100ml

    Brak opinii

  • Wyłączność

    PHLOV

    Best Of Phlov

    Zestaw mini-produktów z kosmetyczką
    15ml + 15 ml + 15 ml + 50 ml + 50 ml

    147,90 zł

    369,75 zł / 100g

    Najniższa cena z 30 dni przed tą obniżką :

    249,00 zł

    -40%

    2
  • Edycja limitowana

    SHISEIDO

    50ml (Refill)

    629,00 zł

    1.258,00 zł / 100ml

    126
  • ACQUA DI PARMA

    Luce di Rosa

    Żel do mycia rąk i ciała
    300 ml

    309,00 zł

    103,00 zł / 100ml

    Brak opinii

  • HERMÈS

    Eau de citron noir

    Pieniący się żel do mycia rąk i ciała
    300 ml

    229,00 zł

    76,33 zł / 100g

    Brak opinii

  • 119,00 zł

    1.190,00 zł / 100ml

    4625
  • MAKE UP ERASER

    Original Pink 7-Day Set

    zestaw chusteczek do demakijażu wielokrotnego użytku
    7 sztuk

    69,90 zł

    87,38 zł / 100g

    Najniższa cena z 30 dni przed tą obniżką :

    82,90 zł

    -15%

    Brak opinii

  • Wyłączność

    134,90 zł

    337,25 zł / 100ml

    Najniższa cena z 30 dni przed tą obniżką :

    253,00 zł

    -46%

    Brak opinii

  • Wyłączność

    KORRES

    White Pine Meno-Reverse

    Wypełniający krem na dzień skóra normalna i mieszana
    40 ml

    130,90 zł

    327,25 zł / 100ml

    Najniższa cena z 30 dni przed tą obniżką :

    247,00 zł

    -47%

    1
  • Nowość

    FUGAZZI FRAGRANCES

    Magic Mango

    Eau de Parfum
    10ml

    129,00 zł

    1.290,00 zł / 100ml

    Brak opinii

  • HELENA RUBINSTEIN

    HELENA RUBINSTEIN

    RE PLASTY AGE RECOVERY 50PX NIGHT CREAM
    50 ml

    1869,00 zł

    3.738,00 zł / 100ml

    Brak opinii

  • Wyłączność

    SEPHORA COLLECTION

    SPECIAL EFFECTS SPARKLY STICK EYESHADOW

    Połyskujący cień do powiek w sztyfcie
    01 Golden gleam (1,6 g)

    59,00 zł

    1.072,73 zł / 100g

    12

    Dostępne w 2 odcieniach

15 produktów z 15

Na przykład: name@example.com