APPmazing! Tylko w aplikacji -25% na makijaż i pielęgnację przy zakupach za min. 199 zł.

Kod: APP

Żele do włosów

Bez względu na to, czy chcesz ujarzmić niesforne kosmyki, nadać fryzurze określoną rzeźbę, czy uzyskać efekt artystycznego nieładu, żele do włosów są tym, czego nie powinno zabraknąć wśród twoich kosmetyków. Wystarczy rozprowadzić niewielką ilość preparatu w dłoniach i nałożyć na włosy, aby w kilka minut uzyskać wymarzony look. W Sephora czekają na ciebie różnorodne produkty, które z łatwością dopasujesz do swoich potrzeb.



15 Produktów
  • AUTHENTIC BEAUTY CONCEPT

    Cosmic Blow-Dry Jelly

    Hybrydowa galaretka do stylizacji włosów
    150 ml

    145,00 zł

    96,67 zł / 100ml

    Brak opinii

  • CHAMPO

    Flyaway Fix

    naprawa niesforne włosy
    10 ml

    79,00 zł

    790,00 zł / 100ml

    15
  • HAIR RITUEL BY SISLEY

    150 ml

    425,00 zł

    283,33 zł / 100ml

    2
  • Wyłączność

    FENTY HAIR

    The Gelly Type

    Żel mocno utrwalający
    200 ml

    145,00 zł

    72,50 zł / 100ml

    232
  • Wyłączność

    FENTY HAIR

    Controlling Type

    Żel utrwalający kontury
    100 ml

    105,00 zł

    105,00 zł / 100ml

    241
  • AVEDA

    Be Curly Advanced™

    Żel definiujący skręt loków
    200ml

    78,90 zł

    31,56 zł / 100ml

    Najniższa cena z 30 dni przed tą obniżką :

    199,00 zł

    -60%

    9
  • L'Oréal Professionnel

    300ml

    116,00 zł

    38,67 zł / 100ml

    3
  • 199,00 zł

    132,67 zł / 100ml

    129
  • 199,00 zł

    132,67 zł / 100ml

    10
  • Wyłączność

    BUMBLE AND BUMBLE

    Tonic Primer

    baza do włosów
    150 ml

    115,90 zł

    77,27 zł / 100ml

    Najniższa cena z 30 dni przed tą obniżką :

    189,00 zł

    -38%

    634
  • Wyłączność

    KORRES

    150 ml

    52,90 zł

    35,27 zł / 100ml

    Najniższa cena z 30 dni przed tą obniżką :

    89,00 zł

    -40%

    1
  • Nowość

    OLAPLEX

    No.10 Bond Shaper

    Żel stylizujący do definiowania loków
    200 ml

    140,00 zł

    140,00 zł / 100ml

    323
  • Nowość

    AUTHENTIC BEAUTY CONCEPT

    Cosmic Blow-Dry Jelly

    Hybrydowa galaretka do stylizacji włosów
    150 ml

    145,00 zł

    96,67 zł / 100ml

    Brak opinii

  • Wyłączność

    SEPHORA COLLECTION

    10 ml

    45,00 zł

    450,00 zł / 100ml

    25
  • AUTHENTIC BEAUTY CONCEPT

    Hydrate Curl Enhancer

    Nawilżający zabieg podkreślający loki
    250 ml

    179,00 zł

    71,60 zł / 100ml

    1

15 produktów z 15

Na przykład: name@example.com