APPmazing! Tylko w aplikacji -25% na makijaż i pielęgnację przy zakupach za min. 199 zł.

Kod: APP

Pielęgnacja włosów

Promocja obowiązuje od 26.11.2025r. do 01.12.2025r. w perfumeriach, na sephora.pl i w aplikacji. Uprawnia do otrzymania rabatu -25% na zakupy za min. 149 zł. Oferta obowiązuje z kodem: BLACK. Oferta nie dotyczy produktów marek: Kayali, Dyson, GHD, Moroccanoil oraz produktów marki Rare Beauty (Zapach Rare EDP, balsamy zapachowe Rare fragrance, zestaw Rare Eau de parfum, Selena’s Faves - Zestaw zawierający wodę perfumowaną i róż do policzków). Oferta nie obejmuje kosztów przesyłki i nie łączy się z innymi promocjami – w tym rabatami, kuponami, ofertami specjalnymi, a także nie dotyczy zakupu kart upominkowych oraz usług. Produkt charytatywny Lampka nie podlega rabatowaniu. Promocja jest dostępna w opcji Click&Collect.



158 Produktów
  • COLOR WOW

    Texas Hold'em

    Mocny lakier do włosów
    234 ml

    159,00 zł

    67,95 zł / 100ml

    23
  • OUAI

    127 g

    145,00 zł

    114,17 zł / 100g

    11
  • Wyłączność

    AMIKA

    Forget Frizz

    Szampon przeciw puszeniu się włosów
    275 ml

    54,90 zł

    19,96 zł / 100ml

    Najniższa cena z 30 dni przed tą obniżką :

    139,00 zł

    -60%

    1133
  • Wyłączność

    AMIKA

    Forget Frizz

    Odżywka przeciw puszeniu się włosów
    275 ml

    139,00 zł

    50,55 zł / 100ml

    1098
  • BUMBLE AND BUMBLE

    Thickening

    Volume Conditioner
    250 ml

    Od

    25,90 zł

    39,96 zł / 100ml

    Najniższa cena z 30 dni przed tą obniżką :

    189,00 zł

    -47%

    1

    Dostępne w 2 pojemnościach

  • OUAI

    Thickening Spray

    Spray zagęszczający i zwiększający objętość włosów
    177 ml

    155,00 zł

    87,57 zł / 100ml

    2135
  • CHAMPO

    Pitta volumising Shampoo

    Szampon zwiększający objętość
    260 ml

    Od

    55,00 zł

    45,77 zł / 100ml

    549

    Dostępne w 2 pojemnościach

  • COLOR WOW

    Dreaming

    Zaawansowana kuracja regeneracyjna do włosów
    215 ml

    219,00 zł

    101,86 zł / 100ml

    695
  • Wyłączność

    AMIKA

    Hydro Dream

    Zestaw nawilżający do włosów
    3 x 60 ml + 30 ml

    139,00 zł

    66,19 zł / 100ml

    111
  • 159,00 zł

    530,00 zł / 100ml

    1417
  • OLAPLEX

    No.5 Fine Bond Maintenance®

    Odżywka do włosów
    250 ml

    145,00 zł

    58,00 zł / 100ml

    76

    Dostępne w 2 pojemnościach

  • 145,00 zł

    58,00 zł / 100ml

    49

    Dostępne w 2 pojemnościach

  • Wyłączność

    112,00 zł

    149,33 zł / 100ml

    512

    Dostępne w 2 pojemnościach

  • INVISIBOBBLE

    CLIPSTAR PREMIUM

    Klamra do włosów
    Marble On

    59,00 zł

    236,00 zł / 100g

    79

    Dostępne w 4 pojemnościach

  • Wyłączność

    GISOU

    Honey Infused Hair Perfume

    Wildflower Honey - Zapach do włosów
    15 ml

    105,00 zł

    700,00 zł / 100ml

    129
  • Wyłączność

    GISOU

    Honey Infused Hair Perfume

    Lavender Berry - Zapach do włosów
    15 ml

    105,00 zł

    700,00 zł / 100ml

    75
  • Wyłączność

    GISOU

    Honey Infused Hair Perfume

    Wild Rose - Zapach do włosów
    15 ml

    105,00 zł

    700,00 zł / 100ml

    59
  • Od

    265,00 zł

    142,00 zł / 100g

    1374

    Dostępne w 2 pojemnościach

  • KERASTASE

    Première

    nadający połysk naprawczy olejek
    30ml

    249,00 zł

    830,00 zł / 100ml

    609
  • KERASTASE

    Première

    odbudowująco naprawcza maska
    200ml

    319,00 zł

    159,50 zł / 100ml

    140
  • RITUALS

    The Ritual of Karma

    Kostka do mycia ciała i włosów
    100 gr

    59,00 zł

    59,00 zł / 100g

    4
  • COLOR WOW

    Mini Money Mask

    Maska zapewniająca efekt luksusowych włosów
    50 ml

    79,00 zł

    158,00 zł / 100ml

    354
  • CHAMPO

    Pitta Growth Serum

    Serum na porost włosów
    30 ml

    Od

    189,00 zł

    630,00 zł / 100ml

    1320

    Dostępne w 2 pojemnościach

  • OUAI

    St Barts

    Mgiełka do włosów i ciała
    236 ml

    Od

    149,00 zł

    74,15 zł / 100ml

    2522

    Dostępne w 2 pojemnościach

24 produkty z 158