Korzystając z tej strony akceptujesz fakt, że używamy cookies, aby dostarczać Ci usług i ofert dobranych do Twoich zainteresowań, a także w celu zbierania informacji statystycznych o odwiedzinach tej strony. Możesz wyłączyć cookies zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej informacji, Zmień ustawienia.
Wonderful Cushion - Rozświetlacz do twarzy naturalny blask - SEPHORA COLLECTION
 
Universal shade

SEPHORA COLLECTION

Wonderful Cushion
Rozświetlacz do twarzy naturalny blask

Rozświetlacz zainspirowany koreańskimi innowacjami w makijażu łamie wszystkie reguły. Nowa generacja rozświetlacza o kremowej konsystencji do aplikacji za pomocą wbudowanej poduszeczki. Przyjemna ...

Dowiedz się więcej
TO DO
Universal shade
47,00zł
Chwilowo
niedostępny
Powiadom o dostępności
  • Opis
  • ZALECENIA STOSOWANIA
  • REZULTATY TESTÓW
Rozświetlacz zainspirowany koreańskimi innowacjami w makijażu łamie wszystkie reguły.
Nowa generacja rozświetlacza o kremowej konsystencji do aplikacji za pomocą wbudowanej poduszeczki.
Przyjemna aplikacja, aksamitna formuła o modulowanym poziomie intensywności i świeży, promienny efekt makijażu. Ten rozświetlacz tworzy nowy rytuał piękna.

Do jakiego rodzaju makijażu?
Rozświetlacz Wonderful Cushion rozświetla strefy twarzy, które w naturalny sposób przyciągają światło, aby podkreślić blask cery.
- Regulowana intensywność, bez efektu obciążenia.
- Naturalne i długotrwałe wykończenie makijażu.
- Idealnie podróżny format dzięki wbudowanej poduszeczce.

Kolor szampana z perłowymi drobinkami nadaje się doskonale do każdej karnacji.

Plusy:
- Lekka kremowa formuła wzbogacona perłowymi drobinkami, które błyskawicznie wtapiają się w twarz: naturalnie świeży i promienny efekt.
- Wbudowany aplikator poduszeczka jest praktyczny i łatwy w użyciu, równomiernie rozprowadza formułę.
- Wyjątkowy sposób aplikacji polegający na wklepaniu w strefy twarzy wymagające podkreślenia.
Jak używać? Wyjątkowy sposób aplikacji polegający na wklepaniu w strefy twarzy wymagające podkreślenia. Delikatnie nałożona miękka i ultra lekka formuła natychmiastowo wtapia się w skórę. Krycie następuje stopniowo i łatwiej kontrolować jego intensywność. Można dostosować do swoich upodobań.

1. Lekko nacisnąć, aby produkt pojawił się na aplikatorze poduszeczce.
2. Delikatnie wklepać w strefy twarzy wymagające podkreślenia.
Dla bardziej kryjącego efektu, powtórzyć czynność, aż do uzyskania żądanego poziomu intensywności.

Dla bardziej spektakularnego rezultatu, zastosować technikę strobingu. Polega ona na rozświetleniu części twarzy, które w naturalny sposób przyciągają światło i stworzeniu w ten sposób gry refleksów na dużych partiach twarzy, aby podkreślić ich blask.
To bardzo proste, wystarczy aplikować rozświetlacz na wystających częściach twarzy: na środku czoła, na górnej części kości policzkowych, wzdłuż nosa, pod i nad brwiami i na konturze górnej wargi.

- 8/10 (1) kobiet ponownie wypróbowałyby ten rozświetlacz. * Formuła i aplikacja: -> 93% (1) kobiet uważa ten produkt za innowacyjny. -> 92% (1) kobiet uważa, że rozświetlacz jest łatwy i przyjemny w aplikacji. -> 86% (1) kobiet uważa, że aplikator dozuje odpowiednią dawkę produktu. -> 91% (1) kobiet uważa ten produkt ma ultra drobną formułę. -> 86% (1) kobiet uważa, że formuła natychmiastowo wtapia się w skórę. Rezultat makijażu: - 84% (1) kobiet uważa, że poziom krycia jest regulowany. - 85% (1) kobiet uważa rozświetlacz daje naturalny efekt. - 84% (1) kobiet uważa rozświetlacz daje natychmiastowy efekt wypoczętej twarzy. - 85% (1) kobiet uważa rozświetlacz daje skórze blask. Trwałość: - 81% (1) kobiet uważa ten produkt za innowacyjny. (1) Test satysfakcji przeprowadzony na 89 ochotniczkach.

Pozostałe produkty z gamy

Zobacz opinie klientów