Korzystając z tej strony akceptujesz fakt, że używamy cookies, aby dostarczać Ci usług i ofert dobranych do Twoich zainteresowań, a także w celu zbierania informacji statystycznych o odwiedzinach tej strony. Możesz wyłączyć cookies zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej informacji, Zmień ustawienia.
Photo Finish Foundation Primer Radiance - Baza pod makijaż - SMASHBOX
 
Photo Finish Foundation Primer - Travel Size

SMASHBOX

Photo Finish Foundation Primer Radiance
Baza pod makijaż

  • wyłączność

Głęboko nawilżająca baza maskująca pory, zmarszczki i niedoskonałości cery. Wyrównuje koloryt, przygotowuje skórę na kolejne kroki makijażu oraz zapewnia subtelny, naturalny blask. Bursztynowe i ...

Dowiedz się więcej
TO DO
Photo Finish Foundation Primer - Travel Size
  • wyłączność
69,00zł
Zapas wyczerpany
  • Opis
Głęboko nawilżająca baza maskująca pory, zmarszczki i niedoskonałości cery. Wyrównuje koloryt, przygotowuje skórę na kolejne kroki makijażu oraz zapewnia subtelny, naturalny blask.

Bursztynowe i brązowe drobinki wraz z mikroperełkami i niepowtarzalnym, brzoskwiniowym odcieniem, nadają skórze ciepły, złoty blask.
Jednocześnie nawilżający kwas hialuronowy i bogate w składniki odżywcze masło shea pozostawiają skórę nawilżoną i gotową na kolejne etapy makijażu.
Baza nadaje się również do użycia, jako rozświetlacz- wystarczy delikatnie nałożyć ją w miejsca, które chcesz podkreślić.

Uzupełnij swój look

Zobacz opinie klientów