Korzystając z tej strony akceptujesz fakt, że używamy cookies, aby dostarczać Ci usług i ofert dobranych do Twoich zainteresowań, a także w celu zbierania informacji statystycznych o odwiedzinach tej strony. Możesz wyłączyć cookies zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej informacji, Zmień ustawienia.
Gimme Brow- żel dodający brwiom objętości - BENEFIT COSMETICS
 
01 Light

BENEFIT COSMETICS

Gimme Brow- żel dodający brwiom objętości

  • wyłączność

Nasz wielokrotnie nagradzany żel który w magiczny sposób sprawia, że Twoje brwi są czarująco piękne! Za co go kochamy? Dzięki zawartości maleńkich mikrowłókien, które przylegają do brwi i skóry Twoje ...

Dowiedz się więcej

TO DO
01 Light
  • wyłączność
125,00zł
4 166,67zł / 100g
Zapas wyczerpany
  • Opis
  • ZALECENIA STOSOWANIA
  • WIĘCEJ INFORMACJI
Nasz wielokrotnie nagradzany żel który w magiczny sposób sprawia, że Twoje brwi są czarująco piękne!

Za co go kochamy?

Dzięki zawartości maleńkich mikrowłókien, które przylegają do brwi i skóry Twoje łuki nabiorą naturalnie wyglądającej gęstości i blasku. Teraz dostępny w 3 odcieniach, które pasują do każdej karnacji- idealne brwi dla każdego!

Sztuczka:

Totalna ekstaza brwi!
Naszkicuj idealne łuki za pomocą kredki precisely, my brow, następnie wczesz dodający objętości żel z mikrowłóknami gimme brow dla uzyskania gęstości i koloru. Oooo taak!


Aby nadać łukom kształt obrysuj je szpiczastym końcem aplikatora. Aby nadać brwiom objętość kilkukrotnie przeczesz je szczoteczką. Żel może być nakładany warstwowo dla stponiowania efektu.

Shades fider Benefit

Pozostałe produkty z gamy

Zobacz opinie klientów