Korzystając z tej strony akceptujesz fakt, że używamy cookies, aby dostarczać Ci usług i ofert dobranych do Twoich zainteresowań, a także w celu zbierania informacji statystycznych o odwiedzinach tej strony. Możesz wyłączyć cookies zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej informacji, Zmień ustawienia.
Profesjonalny pędzel Blender naturalne wykończenie nr78 - SEPHORA
 

SEPHORA

Profesjonalny pędzel Blender naturalne wykończenie nr78

Szeroka stożkowata główka o gęstym włosiu do aplikacji podkładów kremowych, płynnych i w pudrze. Specyfika kształtu: umożliwia uzyskanie żądanego poziomu krycia. Końcówka pędzla umożliwia ...

Dowiedz się więcej
TO DO
Pinceau PRO Blender fini naturel #78
45,90zł 129,00zł
Chwilowo
niedostępny
Powiadom o dostępności
  • Opis
Szeroka stożkowata główka o gęstym włosiu do aplikacji podkładów kremowych, płynnych i w pudrze. Specyfika kształtu: umożliwia uzyskanie żądanego poziomu krycia. Końcówka pędzla umożliwia rozprowadzenie produktu okrągłymi ruchami dając optymalny poziom krycia przy wykorzystaniu małej ilości produktu. Umożliwia dotarcie do trudno dostępnych stref twarzy (wokół oczu i nosa), ale także obszernymi ruchami pokrywa większe strefy dając wysoki poziom krycia. Pędzel umożliwia aplikacje płynnych formuł nie absorbując ich, zapewniając w ten sposób dorby poziom krycia przy niewielkim zużyciu produktu. Przeznaczenie: Do twarzy, szyi i dekoltu. Włosie: Super cienkie włosie syntetyczne dla krycia HD. Użycie: Do szybkiej i kompletnej aplikacji każdego rodzaju podkładu. Wystarczająco szeroki pędzel, aby używać go do szyi i dekoltu.

Wszystkie produkty z wyprzedaży znajdziesz tutaj

*Oferta ograniczona czasowo, ważna do wyczerpania zapasów. Na produkty nie obowiązują kody promocyjne.


Uzupełnij swój look

Pozostałe produkty z gamy

Zobacz opinie klientów