Secret N°II Jardin des Sens - Eau de Parfum for Women
Wybierz rozmiar (2)
Bezpieczne płatności
Promocja obowiązuje od 22.08.2025r. do 31.08.2025r. na sephora.pl i w aplikacji. Uprawnia do otrzymania rabatu -23% na zakupy za min. 269 zł. Oferta obowiązuje z kodem: BTS23. Oferta nie dotyczy produktów marek znajdujących się pod linkiem: https://www.sephora.pl/wykluczenia z wyjątkiem marek Charlotte Tilbury, Glow Recipe, Summer Fridays, Makeup by Mario. Oferta nie obejmuje kosztów przesyłki i nie łączy się z innymi promocjami – w tym rabatami, kuponami, ofertami specjalnymi, a także nie dotyczy zakupu kart upominkowych oraz usług. Oferta obowiązuje wyłącznie dla członków klubu Unlimited ze statusem Gold oraz Unlimited, którzy dokonali min. 1 transakcji na sephora.pl lub w aplikacji.
-
Opis
Zapach preferowany przez kobiety.
Orientalny Kwiatowy
Przechadzka w samym sercu bujnego śródziemnomorskiego ogrodu, gdzie niebiańskie aromaty budzą zmysły. Wyborny smak Cytrusów i Owoców w nucie głowy miesza się z delikatnym szumem wody, przenosząc nas w inny wymiar.
Rozświetlona promieniami słońca oaza, skąpana w tysiącu odcieni kwiatów, zaprasza do zatracenia się w łożu Jaśminu zrywanego o świcie.
Nuty drzewne Sandałowca i Cedru spoczywają na ambrowej bazie Wanilii i wzbogacają tę magiczną ponadczasową przygodę. Lśniąca zmysłowość.Kod produktu: 413091
Osoba odpowiedzialna w UE :
Producent :
- NUTY ZAPACHOWE
Brand EISENBERG to francuska luksusowa marka rodzinna oferująca najnowocześniejsze specjalistyczne produkty pielęgnacji twarzy i ciała, makijażu, ochrony przeciwsłonecznej oraz kultowe zapachy. Doceniana na całym świecie za swoje osiągnięcia przeciwstarzeniowe dzięki opatentowanej FORMULE TRIO-MOLECULAIRE®, marka wprowadziła również linię make care będącą idealnym połączeniem pielęgnacji i makijażu: Les Essentiels du Maquillage. Nowoczesne, ponadczasowe i odważne zapachy dopełniają świat EISENBERG, który jest nowym stylem doświadczania piękna.


eisenberg
Secret N°II Jardin des Sens - Eau de Parfum for Women
drogi a średnio trwały
wiele oczekiwałam po tym zapachu ale niestety trochę wtórny i dosc szybko ulatnia się, ze nawet na ubraniach nieznacznie wyczuwalny