Deep Sleep Pillow Spray - Spray do poduszki - THIS WORKS
 

THIS WORKS

Deep Sleep Pillow Spray
Spray do poduszki

  • sale

Zdrowy sen jest gwarantem pięknej skóry. Jeśli sen jest niespokojny, cały proces jest zakłócony. Dlatego proponujemy pomysł na regenerujący sen jako pierwszy etap w pielęgnacyjnym rytuale. Zdajemy ...

Dowiedz się więcej
TO DO
75 ml
  • sale
39,90zł 95,00zł
Zapas wyczerpany
  • Opis
  • ZALECENIA STOSOWANIA
  • Składniki
  • SKŁAD
Zdrowy sen jest gwarantem pięknej skóry.
Jeśli sen jest niespokojny, cały proces jest zakłócony. Dlatego proponujemy pomysł na regenerujący sen jako pierwszy etap w pielęgnacyjnym rytuale.
Zdajemy sobie sprawę, że spokojny sen może być trudny przy dzisiejszym stylu życia, dlatego rozbudowujemy naszą gamę Deep Sleep.

Formuła na bazie naturalnego olejku lawendowego, wetiweru i rumianku jest emblematycznym zapachem This Works o działaniu kojącym i uspokajającym, którego terapeutyczne działanie zostało potwierdzone klinicznie.

Wielokrotnie nagradzana super aromaterapeutyczna kompozycja Deep Sleep zawarta w sprayu do poduszki odpręża ciało i umysł, ułatwia zasypianie, aby po obudzeniu czuć się świeżo i wypoczętym.

Sposób użycia: Rozpylić na poduszce lub kołdrze przed snem.
Stosować, aby ułatwić odpoczynek i odprężenie.

Contains Fragrance mixture (Linalool; Linalyl Acetate; Vetiverols; Ocimene; Caryophyllene; Terpentine,4,ol; beta,Pinene; d,Limonene; 1,Octen,3,yl acetate; Geraniol)

Lista składników w produkcie może różnić się od tych podanych na stronie. Prosimy o sprawdzenie listy składników na opakowaniu produktu.
Zawiera zapachową kompozycję (Linalol; Acétate de linalyle; Vetivérols; Ocimème; Caryophyllène; Terpinène-4-ol; Beta pinère; d-Limonène; 1-Oten-3-yl acétate; Géraniol).

Pozostałe produkty z gamy

Zobacz opinie klientów