Zestawy perfum

Odkryj zestawy perfum najpopularniejszych marek w ekskluzywnych opakowaniach! Z Sephora wybierzesz swoje ulubione perfumy, gorące nowości lub bestsellery dostępne w pudełkach o eleganckim wzornictwie. Zestawy perfum będą stanowić idealny prezent dla Ciebie lub bliskiej osoby.



71 Produktów
  • Nowość

    DOLCE & GABBANA

    Dolce&Gabbana Light Blue

    zestaw woda toaletowa i dwie pojemności travel size
    50 ml + 10 ml + 10 ml

    489,00 zł

    978,00 zł / 100ml

    Brak opinii

  • Nowość

    DOLCE & GABBANA

    Dolce&Gabbana K

    zestaw woda perfumowana, deo stick i żel pod prysznic
    100 ml + 75 ml + 50 ml

    599,00 zł

    266,22 zł / 100ml

    14
  • SOL DE JANEIRO

    Ipanema Sunrise Cheirosa Perfume Mist Set

    Zestaw perfumowanych mgiełek
    30 ml + 30 ml + 30 ml + 30 ml + 10 ml

    169,00 zł

    140,83 zł / 100ml

    1327
  • SOL DE JANEIRO

    30 ml + 30 ml + 30 ml + 10 ml

    125,00 zł

    138,89 zł / 100ml

    1012
  • CAROLINA HERRERA

    Carolina Herrera

    Mini Zestaw Walentynkowy - Woda Perfumowana
    7 ml + 7 ml

    215,00 zł

    1.535,71 zł / 100ml

    61
  • Wyłączność

    KAYALI

    Vanilla Musk Mini Duo

    Zestaw wód perfumowanych
    2 x 5 ml

    95,90 zł

    959,00 zł / 100ml

    Najniższa cena z 30 dni przed tą obniżką :

    129,00 zł

    -25%

    351
  • Wyłączność

    KAYALI

    Marshmallow Candy Mini Duo

    Zestaw wód perfumowanych
    2 x 5 ml

    95,90 zł

    959,00 zł / 100ml

    Najniższa cena z 30 dni przed tą obniżką :

    129,00 zł

    -25%

    297
  • RITUALS

    Private Collection

    Precious Amber - Zestaw Podarunkowy
    200ml+360g+100ml

    309,00 zł

    46,82 zł / 100g

    12
  • CHARLOTTE TILBURY

    2 ml x 4

    139,00 zł

    1.737,50 zł / 100ml

    26
  • 599,00 zł

    1.198,00 zł / 100ml

    31
  • 589,00 zł

    589,00 zł / 100ml

    164
  • ARMANI

    100 ml + 15ml

    587,90 zł

    587,90 zł / 100ml

    Najniższa cena z 30 dni przed tą obniżką :

    829,00 zł

    -29%

    1
  • DOLCE & GABBANA

    Dolce&Gabbana Light Blue

    zestaw woda toaletowa, travel spray
    60 ml

    489,00 zł

    815,00 zł / 100ml

    18
  • Wyłączność

    KAYALI

    Discovery Layering Set

    Zestaw perfum do tworzenia kompozycji zapachowych
    8 x 1,5 ml

    109,00 zł

    908,33 zł / 100ml

    113
  • Wyłączność

    RARE BEAUTY

    Mini Rare Eau de Parfum Set

    Zestaw wód perfumowanych mini
    10 ml + 5 ml

    169,00 zł

    1.126,67 zł / 100ml

    572
  • PRADA

    50 ml + 10 ml

    339,90 zł

    679,80 zł / 100ml

    Najniższa cena z 30 dni przed tą obniżką :

    569,00 zł

    -40%

    1
  • 145,00 zł

    1.066,18 zł / 100ml

    222
  • JO MALONE LONDON

    Cologne Intense

    Discovery Collection
    5 x 1.5 ml

    125,00 zł

    1.666,67 zł / 100ml

    5
  • 278,90 zł

    557,80 zł / 100ml

    Najniższa cena z 30 dni przed tą obniżką :

    439,00 zł

    -36%

    Brak opinii

  • NARCISO RODRIGUEZ

    All Of Me

    Zestaw upominkowy
    3 x 50 ml

    259,90 zł

    519,80 zł / 100ml

    Najniższa cena z 30 dni przed tą obniżką :

    519,00 zł

    -49%

    5
  • GUCCI

    Gucci Flora Gorgeous Gardenia Intense

    Zestaw Eau de Parfum Intense
    50 ml + 10 ml

    409,90 zł

    819,80 zł / 100ml

    Najniższa cena z 30 dni przed tą obniżką :

    579,00 zł

    -29%

    803
  • THE 7 VIRTUES

    Mini Vanilla

    Zestaw upominkowy Woda perfumowana
    2 x 6 ml

    149,00 zł

    1.241,67 zł / 100ml

    138
  • Nowość

    BURBERRY

    Burberry Hero

    Zestaw Świąteczny Woda Perfumowana + Deozodorant
    50 ml + 75 ml

    419,00 zł

    838,00 zł / 100ml

    Brak opinii

  • Nowość

    HERMÈS

    Hermes TERRE d'HERMES

    Zestaw Świąteczny Woda Perfumowana+Miniatura + Żel
    100 ml + 15 ml + 40 ml

    799,00 zł

    614,62 zł / 100ml

    Brak opinii

24 produkty z 71

Idealny prezent dla wielbicieli perfum? Zestawy perfum to wyjątkowe kolekcje produktów zapachowych, które uszczęśliwią każdego fana pięknych kompozycji. Wody toaletowe, wody perfumowane, wody kolońskie i inne produkty do pielęgnacji ciała w Sephora znajdziesz w ekskluzywnych kompletach. Odkryj zestawy perfum i zapachowych produktów do pielęgnacji ciała przeznaczonych dla kobiet i mężczyzn. wody toaletowej lub produktów zapachowych do pielęgnacji skóry jak balsamy czy kremy. Spraw przyjemność sobie lub najbliższym i wybierz najlepsze zapachy w Sephora dostępne w ekskluzywnych opakowaniach.

Na przykład: name@example.com