Korzystając z tej strony akceptujesz fakt, że używamy cookies, aby dostarczać Ci usług i ofert dobranych do Twoich zainteresowań, a także w celu zbierania informacji statystycznych o odwiedzinach tej strony. Możesz wyłączyć cookies zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej informacji, Zmień ustawienia.
MIA2 - Urządzenie do oczyszczania skóry twarzy - CLARISONIC
 

CLARISONIC

MIA2
Urządzenie do oczyszczania skóry twarzy

  • oferta specjalna
  • wyłączność

Odkryj, w jaki sposób oczyścić skórę 6 razy lepiej (1) niż przy klasycznym myciu ręcznym. Do jakiego typu skóry ? Technika sonicznego mikro masażu systemem Clarisonic MIA2TM może być stosowana nawet ...

Dowiedz się więcej
ZESTAW ZAWIERA:

- 1 System oczyszczania Clarisonic MIA2TM, - 1 ładowarka dostosowana do uniwersalnego napięcia, - 1 końcówka do skóry wrażliwej, - 1 nawilżający płyn do oczyszczania twarzy (30ml - próbka), - 1 etui ochronne.

TO DO
Pink
  • oferta specjalna
  • wyłączność
649,00zł
Darmowa dostawa
Zapas wyczerpany
  • Opis
  • ZALECENIA STOSOWANIA
dlaczego
to kochamy?
Odkryj technikę mikro-sonicznego masażu, aby głęboko oczyścić skórę i usunąć wszelkie nagromadzone zanieczyszczenia!
Odkryj, w jaki sposób oczyścić skórę 6 razy lepiej(1) niż przy klasycznym myciu ręcznym.

Do jakiego typu skóry ?
Technika sonicznego mikro masażu systemem Clarisonic MIA2TM może być stosowana nawet przy skórze wrażliwej. Są 4 wymienne końcówki do mycia twarzy: do skóry bardzo wrażliwej, do skóry wrażliwej, do skóry normalnej, do rozszerzonych porów.

Jak używać ?
System Clarisonic MIA2TM delikatnie myje twarz dzięki 300 mikro wahadłowym ruchom szczoteczki na sekundę (technologia soniczna). Stosowanie tego modelu umożliwia także zmniejszenie porów i podniesienie blasku cery.
Rezultat: w jedną minutę(1) skóra jest czysta, perfekcyjnie umyta. Dzień po dniu staje się zauważalnie piękniejsza i świetlista.

(1) Instrumentalny test na 10 osobach po jednej aplikacji.


Przed pierwszym użyciem należy ładować urządzenie przez minimum 24 godziny. Urządzenie jest wodoszczelne, dlatego może być używane pod prysznicem. Przed użyciem Clarisonic zmyj makijaż oczu. Następnie zwilż skórę twarzy i szczoteczkę ciepłą wodą, delikatnie strząsając nadmiar wody ze szczoteczki. Nałóż żel oczyszczający bezpośredenio na skórę lub na szczoteczkę. Naciśnij przycisk ON/OFF, aby uruchomić urządzenie. Wybierz prędkość urządzenia, która najbardziej Ci odpowiada. Zacznij oczyszczanie od czoła, przesuwając szczoteczkę okrężnymi ruchami przez 20 sekund. Nie dociskaj zbyt mocno szczoteczki do twarzy. Przez kolejne 20 sekund przesuwaj szczoteczką po nosie i brodzie. Na samym końcu przejdź do oczyszczania policzków - po 10 sekund na każdy. Urządzenie wyłączy się samoistnie. Na zakończenie przemyj skórę ciepłą wodą. Po każdym użyciu należy wypłukać szczoteczkę pod bieżącą wodą.

Stwórz swój rytuał piękna

Zobacz opinie klientów