Korzystając z tej strony akceptujesz fakt, że używamy cookies, aby dostarczać Ci usług i ofert dobranych do Twoich zainteresowań, a także w celu zbierania informacji statystycznych o odwiedzinach tej strony. Możesz wyłączyć cookies zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej informacji, Zmień ustawienia.
Clear Difference Puryfying Exfoliating Mask - Maseczka - ESTÉE LAUDER
 

ESTÉE LAUDER

Clear Difference Puryfying Exfoliating Mask
Maseczka

  • oferta specjalna

Maseczka złuszczająca Clear Difference Purifying Exfoliating Mask pozwoli Ci pozbyć się martwego naskórka, zmiękczy skórę i ograniczy widoczność porów, ukazując Twoim oczom długotrwale piękną cerę. ...

Dowiedz się więcej
TO DO
75 ml
  • oferta specjalna
144,90zł 235,00zł
193,20zł / 100ml
Chwilowo
niedostępny
Powiadom o dostępności
  • Opis
Maseczka złuszczająca Clear Difference Purifying Exfoliating Mask pozwoli Ci pozbyć się martwego naskórka, zmiękczy skórę i ograniczy widoczność porów, ukazując Twoim oczom długotrwale piękną cerę.
Ten niezwykle skuteczny zabieg na twarz działa na dwóch polach: jako kosmetyk złuszczający udoskonala powierzchnię skóry, a jako intensywna kuracja pielęgnacyjna oczyszcza ją z substancji toksycznych.
Delikatna formuła na bazie glinki obejmuje drobne cząsteczki złuszczające, które usuwają z powierzchni cery martwy naskórek i zmiękczają skórę, która staje się gładsza i subtelniejsza.

Stwórz swój rytuał piękna

Zobacz opinie klientów