lang-close

Zimowe perfumy - zapachy na chłodne dni ≡ SEPHORA

secondary
secondary large
Pokaż filtry Ukryj filtry
Filtry
star 1 star 2 star 3 star 4 star 5
 (1)
star 1 star 2 star 3 star 4 star 5
  Więcej (3)
star 1 star 2 star 3 star 4 star 5
  Więcej (3)
star 1 star 3 star 3 star 4 star 5
  Więcej (3)
star 1 star 2 star 3 star 4 star 5
  Więcej (3)
Świeże (4)
Orientalny (2)
Kwiatowy (1)
Pudrowy (1)
≤ 50 ml (3)
51 - 100 ml (2)
101 - 200 ml (1)
Standard (3)
Format podróżny (1)
Perfumy (3)
NOWOŚCI (1)
TOM FORD (4)
Woda perfumowana (2)
Woda toaletowa (1)
Spray (1)
 • TOM FORD

  Neroli Portofino - Mgiełka do ciała

  Połączenie rześkich olejków cytrusowych z tunezyjskim kwiatem neroli oddaje chłodną bryzę iskrzącą się wodę i bujny krajobraz które przypominają Tomowi Fordowi włoską riwierę.„Portofino zawsze było dla mnie magicznym miejscem. Pełena energii mgiełka do ciała Neroli Portofino przeniesie Cię w świat świeżych cytrusów i owoców.Lekka. Dźwięki widoki i zapachy miasta są tak przejmujące.
  339,00 zł
 • TOM FORD

  Neroli Portofino - Woda perfumowana

  Świeży.Rodzina zapachów Świeży.Dla Toma Forda ten zapach doskonale oddaje chłodną bryzę lśniącą czystą wodę i bujną roślinność włoskej riwiery.Ta nowa odsłona klasycznej wody kolońskiej zawiera rześkie olejki cytrusowe zaskakujące nuty kwiatowe i bursztynowe które pozostawiają świeże aczkolwiek głębokie i trwałe wrażenie.INSPIRACJATa woda perfumowana jest inspirowana chłodną bryzą czystą wodą i bujną roślinnością włoskiej riwiery w Portofino.BUTELKAElegancki architektoniczny wygląd wzorowany na figurze szachowej.„Portofino zawsze było dla mnie magicznym miejscem. Pełen energi zapach wody kolońskiej Neroli Portofino przeniesie Cię świata świeżych cytrusów i owoców.Podniecający. Dźwięki widoki i zapachy miasta są tak przejmujące.
  star star star star half star   3
  od 685,00 zł
 • TOM FORD

  Neroli Portofino - Woda perfumowana (format podróżny)

  Świeży.Rodzina zapachów Świeży.Dla Toma Forda ten zapach doskonale oddaje chłodną bryzę lśniącą czystą wodę i bujną roślinność włoskej riwiery.Ta nowa odsłona klasycznej wody kolońskiej zawiera rześkie olejki cytrusowe zaskakujące nuty kwiatowe i bursztynowe które pozostawiają świeże aczkolwiek głębokie i trwałe wrażenie.INSPIRACJATa woda perfumowana jest inspirowana chłodną bryzą czystą wodą i bujną roślinnością włoskiej riwiery w Portofino.BUTELKAElegancki architektoniczny wygląd wzorowany na figurze szachowej.„Portofino zawsze było dla mnie magicznym miejscem. Dźwięki widoki i zapachy miasta są tak przejmujące. Pełen energi zapach wody kolońskiej Neroli Portofino przeniesie Cię świata świeżych cytrusów i owoców.
  star star star star star   1
  239,00 zł
 • TOM FORD

  Neroli Portofino Acqua - Woda toaletowa

  Świeży.Rodzina zapachów Świeży i kwiatowy.Woda toaletowa Neroli Portofino Acqua to zaproszenie do uwodzicielskiej atmosfery riwiery Włoskiej z nowej perspektywy – unosząc się na idyllicznych lazurowych wodach wybrzeża z niekończącym się niebem nad głową i stromymi zielonymi wzgórzami w zasięgu wzroku. Świeższa ekspresja przejrzystych i iskrzących aspektów neroli portofino jest niezwykle lekkim sposobem na noszenie cytrusowo bursztynowej sygnatury zapachu.INSPIRACJATa woda toaletowa jest inspirowana chłodną bryzą czystą wodą i bujną roślinnością włoskiej riwiery w Portofino.BUTELKAElegancki architektoniczny wygląd wzorowany na figurze szachowej.„Acqua to świeższa ekspresja przejrzystych i iskrzących aspektów Neroli Portofino. Woda toaletowa Neroli Portofino Acqua to niezwykle lekki sposób noszenia zapachu Neroli Portofino.Podniecający.
  star star star star empty star   3
  od 529,00 zł
Polecane