lang-close

Zestaw hugo boss damski

secondary
secondary large
Pokaż filtry Ukryj filtry
Filtry
star 1 star 2 star 3 star 4 star 5
  Więcej (1)
star 1 star 2 star 3 star 4 star 5
  Więcej (1)
star 1 star 3 star 3 star 4 star 5
  Więcej (1)
star 1 star 2 star 3 star 4 star 5
  Więcej (1)
Drzewny (4)
Orientalny (3)
Owocowy (2)
Kwiatowy (1)
Perfumy (7)
HUGO BOSS (7)
Flakon (1)
Transparentny (1)
≤ 50 ml (1)
 • HUGO BOSS

  HUGO BOSS Bottled - Zestaw

  Od samego początku Hugo Boss jest ucieleśnieniem męskiego sukcesu, zwłaszcza jego mityczny zapach BOSS BOTTLED. Wykreowana w 1998 roku, kompozycja BOSS BOTTLED zmieniała się wraz z upływem czasu, ale zawsze uchodziła za klasyczny zapach dla mężczyzn w każdym wieku, dzięki wyrafinowanym i uwodzicielskim nutom jabłka, cynamonu i drzewa sandałowego. Nowy mężczyzna Boss idzie przed siebie pewnym krokiem i w każdej sytuacji jest wierny samemu sobie.
  295,00 zł 176,90 zł
  -40%
 • HUGO BOSS

  HUGO BOSS Bottled - Zestaw

  Od samego początku Hugo Boss jest ucieleśnieniem męskiego sukcesu zwłaszcza jego mityczny zapach BOSS BOTTLED. Nowy mężczyzna Boss idzie przed siebie pewnym krokiem i w każdej sytuacji jest wierny samemu sobie. Wykreowana w 1998 roku kompozycja BOSS BOTTLED zmieniała się wraz z upływem czasu ale zawsze uchodziła za klasyczny zapach dla mężczyzn w każdym wieku dzięki wyrafinowanym i uwodzicielskim nutom jabłka cynamonu i drzewa sandałowego BOSS BOTTLED przedstawia Współczesnego Mężczyznę sukcesu zaangażowanego i spełnionego w życiu prywatnym i zawodowym.
  389,00 zł 232,90 zł
  -40%
 • HUGO BOSS

  HUGO BOSS The Scent for Him - Zestaw

  Niepohamowany niezapomniany jak długo smakowane uwodzenieWyrafinowane nuty imbiru egzotycznej maninki i skóry rozwijają się na skórze uwodząc zmysły. Zestaw zawieraWoda toaletowa Miniatura wody toaletowej Kosmetyczka.
  425,00 zł 275,90 zł
  -35%
 • HUGO BOSS

  HUGO BOSS The Scent for Her - Zestaw 2

  Inspirowany sztuką uwodzenia i ekscytującym aktem zbliżania się do siebie, ten nowy zmysłowy zapach jest niezrównanym kobiecym odpowiednikiem męskiego zapachu Boss The Scent, stworzonym po to, by wzmagać ukryte uwodzicielskie moce, które obdarzają noszącą ten zapach kobietę urzekającym urokiem. Przygotuj się na zauroczenie zmysłów zapachem Boss The Scent dla Niej nową uwodzicielską kompozycją dla kobiet od Boss Parfums. Emanując wyrafinowaną elegancją, ciepłem i uwodzicielskim charakterem, Boss The Scent dla kobiet wytrwale buduje swą intensywność i umiejętnie odzwierciedla historię uwodzenia od zauroczenia i uwodzenia, po uzależnienie.
  365,00 zł 218,90 zł
  -40%
 • HUGO BOSS

  Boss Alive Woda perfumowana - Zestaw

  Zapach preferowany przez kobiety.Zestaw zawiera BOSS ALIVE woda perfumowana 50 ml BOSS ALIVE balsam do ciała 75 ml.Zaproś ją do poczucia świątecznej magii z idealnym prezentem dla pełnej życia kobiety – zestawem z nowymi perfumami dla kobiet BOSS ALIVE.Nowoczesny i pewny siebie łącząc nuty delikatne i śmiałe zapach BOSS ALIVE pozostawia aurę pozytywnej energii.Co sprawia że czujesz że żyjesz?Każda kobieta ma swoją własną odpowiedź.Zainspirowany kobietami czerpiącymi w pełni z życiami i poszukującymi własnej drogi BOSS Alive dodaje kobietom mocy na ich drodze do sukcesu.Nuty energetyzującego jabłka i dojrzałej śliwki tryskają optymizmem a kwiatowe serce zapachu z jaśminem sambac odkrywa promienną kobiecość. W nutach bazy akordy drzewne zostały skontrastowane z magnetyzującą wanilią co dodaje komfortowej pewności siebie.Szlachetnie szklany flakon otoczony złotym ornamentem przypomina biżuterię a delikatnie różowa zawartość podkreśla lekką afirmującą życie naturę ALIVE.W zestawie znajduje się woda perfumowana o pojemności 50 ml i delikatnie perfumowany drzewno-owocowymi nutami ALIVE balsam do ciała i rąk.
  star star star star half star   2
  355,00 zł 212,90 zł
  -40%
 • HUGO BOSS

  BOSS Bottled Infinite - zestaw świąteczny zapachowy

  Damska woda perfumowana BOSS ALIVE, w pierwszych nutach uwalnia soczyste akordy jabłka i śliwki, które tryskają optymizmem, podczas gdy wyraziste kwiatowe nuty serca, z wyróżniającym się jaśminem królewskim, uwalniają prawdziwą kobiecość. Zestaw świąteczny to prezent, który podkreśli magię tego niezwykłego czasu w roku. Wodę perfumowaną BOSS ALIVE 50ml.
  345,00 zł 206,90 zł
  -40%
 • HUGO BOSS

  Alive - Zestaw z wodą perfumowaną

  Zestaw prezentowy zawieraWodę Perfumowaną BOSS ALIVE 30 ml Mleczko do Ciała BOSS ALIVE 50 mlW tym sezonie świątecznym zachwyć się wyjątkowym opakowaniem zestawu prezentowego z nieodpartą Wodą Perfumowaną BOSS ALIVE. Kontrastująca nuta głębi łączy nuty drzewne z magnetycznym absolutem wanilii; zapewnia komfort i pewność siebie.Mleczko do Ciała BOSS ALIVE zmiękcza oraz nawilża skórę i pozostawia na niej zapach drzewno kwiatowych nut. Ten prezent w złotym opakowaniu inspirowany nową tożsamością marki BOSS podsunie Ci pomysł na najwspanialszy podarunek dla Twoich bliskich.
  329,00 zł 229,90 zł
  -30%
Polecane