lang-close

Zestaw do higieny jamy ustnej

secondary
secondary large
Pokaż filtry Ukryj filtry
Filtry
star 1 star 2 star 3 star 4 star 5
 (1)
star 1 star 2 star 3 star 4 star 5
  Więcej (1)
star 1 star 2 star 3 star 4 star 5
  Więcej (1)
star 1 star 3 star 3 star 4 star 5
  Więcej (1)
star 1 star 2 star 3 star 4 star 5
  Więcej (2)
Ciało i Kąpiel (5)
MARVIS (2)
MERCI HANDY (2)
FOREO (1)
Tylko online (1)
Wyłączność (1)
Sztyft (1)
Naturalny (1)
Do wszystkich typów skóry (1)
Sztyft (1)
Naturalne (1)
 • MERCI HANDY

  Happy Smile – Zestaw do higieny jamy ustnej

  GOOD FOR VEGANProdukty przyjazne weganom, bez skladników pochodzenia zwierzecego. Specjalnie dla Ciebie sięgnęliśmy po magiczne właściwości 3 naturalnych składników, orzecha kokosowego, węgla roślinnego i sody oczyszczonej, o właściwościach detoksykujących, oczyszczających i wybielających i stworzyliśmy zestaw do pielęgnacji Twojego uśmiechu. Naturalny płyn do płukania ust „oil pulling” z olejem kokosowym, węglem roślinnym i sodą oczyszczoną, w 14 saszetkach.
  114,00 zł
  GOOD FOR
 • MARVIS

  Zestaw past do zębów - 7 smaków

  Zestaw upominkowy zawierający wszystkie siedem smaków odświeżających, kremowych past do zębów w wygodnych rozmiarach. Ta oryginalna skoncentrowana formuła Marvis wybiela i chroni zęby, odświeża oddech oraz pomaga zapobiegać próchnicy, kamieniu i płytce nazębnej. Odkryj wyjątkowe wrażenia z linią produktów Marvis Whitening , Strong Mint i Cinnamon, pysznymi pastami do zębów, które zapewniają długotrwały, zachwycający smak, lekkie mrowienie i niesamowite doznania.
  99,00 zł
 • FOREO

  ISSA 2 Sensitive - Zestaw szczoteczka elektryczna do zębów

  Ten wyjątkowy zestaw składający się z dwóh różnych wymiennych główek i nowej, sonicznej szczoteczki ISSA 2 pozwala przejąć całkowitą kontrolę nad higieną jamy ustnej. ISSA 2 to soniczna szczoteczka do zębów od FOREO, która łączy mikrowymiatanie generowane przez techonologię Sonic Pulse i silikonową lub hybrydową główkę, aby skutecznie usunąć kamień nazębny i przebarwienia, zapobiegać odkładaniu się płytki nazębnej oraz tworzeniu próchnicy. Całkowicie wodoodporna, o ergonomicznym designie, z wbudowanym timerem i ruchomą główką 3D zapewniającą pełną higienę jamy ustnej, ISSA 2 jest równie prosta w użytkowaniu jak zwyczajna szczoteczka do zębów.
  729,00 zł
  star star star star star
  TYLKO ONLINE
 • MARVIS

  Klasyczny zestaw past do zębów - 7 Black Box

  Zestaw upominkowy zawierający wszystkie siedem smaków odświeżających, kremowych past do zębów w wygodnych rozmiarach. Odkryj wyjątkowe wrażenia z lininią produktów Marvis Whitening , Strong Mint i Ciinamon, pysznymi pastami do zębów, które zapewniają długotrwały, zachwycający smak,lekkie mrowienie i niesamowite doznania. Ta oryginalna skoncentrowana formuła Marvis wybiela i chroni zęby, odświeża oddech oraz pomaga zapobiegać próchnicy, kamieniu i płytce nazębnej.
  119,00 zł
 • MERCI HANDY

  Smile Detox - Zestaw dla pięknego uśmiechu w 14 dni

  Bez sztucznych składników wybielających, jedynie olejek kokosowy, aktywny węgiel, miły zapach i dużo miłości. 99% składników pochodzenia naturalnego. Na nowo zinterpretowaliśmy znaną od wieków naturalną metodę oil pulling.
  89,00 zł 34,90 zł
  star half star empty star empty star empty star
  WYŁĄCZNOŚĆ
  -61%
Polecane