Żelowe płatki pod oczy

Pokaż filtry Ukryj filtry
Filtry
  Więcej (2)
  Więcej (3)
  Więcej (4)
  Więcej (4)
Skóra szara (4)
Oznaki starzenia się (3)
Worki i cienie pod oczami (2)
Niedoskonałości (1)
Odwodnienie (1)
Płatki (6)
Żel (1)
Pielęgnacja Twarzy (6)
PATCHOLOGY (6)
Do wszystkich typów skóry (6)
Wzbogacony w antyoksydanty (2)
Kwas hialuronowy (1)
Retinol (1)
Standard (2)
Format podróżny (1)
Wyłączność (3)
 • PATCHOLOGY

  FlashPatch – Żelowe płatki regenerujące pod oczy na noc

  Silna, nocna dawka retinolu i odmładzających peptydów sprawi, że drobne zmarszczki zapadną w sen. Kora cedru atlaskiego rozjaśnia i zmniejsza cienie pod oczami. Te hydrożelowe płatki działają w zaledwie 5 minut, aby przywrócić zmęczonemu i niewystarczająco wypoczętemu spojrzeniu promienny i odmłodzony wygląd. Czy wiesz, że między godziną 22 i północą przypada najlepszy czas na regenerację skóry?
  155,00 zł
 • PATCHOLOGY

  Serve Chilled – Żelowe płatki pod oczy rosé

  Wznoś codzienny toast przy pomocy tych żelowych płatków pod oczy, które są w całości różowe i musujące, jak wino rosé. Zawierają one antyoksydacyjny resweratrol , wyciąg z truskawek, który chroni przed szkodliwym wpływem czynników środowiska przyczyniającymi się do przedwczesnego starzenia się skóry, a także kwas hialuronowy, aby dostarczać skórze potężną dawkę nawilżenia. Sztuczka przechowuj je w lodówce i nakładaj, kiedy Twoje spojrzenie potrzebuje odrobinę musującego pobudzenia.
  59,00 zł
 • PATCHOLOGY

  FlashPatch Żelowe płatki pod oczy - Nocna regeneracja

  Jak używać?Ułożyć żelowe płatki pod oczami na uprzednio oczyszczoną skórę. Regenerujące żelowe płatki na noc pod oczy z nawilżającymi składnikami dla długotrwałego efektu i mniej zmęczonego spojrzenia. Po użyciu wyrzucić, wmasować w skórę nadmiar produktu.
  179,00 zł
  WYŁĄCZNOŚĆ
 • PATCHOLOGY

  FlashPatch Illuminating Eye Gels - Żelowe płatki pod oczy

  Zawierają ekstrakt z zielonej herbaty i wyciąg z morwy by rozjaśnić zacienienia pod oczami oraz minerały perłowe, aby natychmiast dodać blasku delikatnej skórze pod oczami. Te żelowe płatki pod oczy z witaminą C właśnie to robią. Od czasu do czasu każdy potrzebuje odrobinę rozświetlenia!
  od 52,00 zł
  WYŁĄCZNOŚĆ
 • PATCHOLOGY

  Serve Chilled Bubbly Eye Gels - Odświeżające płatki żelowe pod oczy

  Formuła kremu zawiera przeciwutleniający resweratrol , wyciąg z pomarańczy chroniący przed szkodliwym działaniem czynników środowiskowych, które mogą powodować przedwczesne starzenie się skóry oraz niacynamid rozjaśniający skórę pod oczami. Każdy pretekst do świętowania z tymi musującymi, żelowymi płatkami pod oczy. Na zdrowie!Pro tip przechowuj je w lodówce, aby uzyskać doskonałe orzeźwienie.
  59,00 zł 37,90 zł
  -36%
 • PATCHOLOGY

  Restoring Night Eye Gels - Żelowe płatki na noc pod oczy Format podróżny

  Regenerujące żelowe płatki na noc pod oczy z nawilżającymi składnikami dla długotrwałego efektu i mniej zmęczonego spojrzenia. Jak używać?Ułóż 1 parę żelowych płatków pod oczami na uprzednio oczyszczoną skórę. Po użyciu wyrzuć, wmasuj w skórę nadmiar produktu.
  67,00 zł
  WYŁĄCZNOŚĆ
Polecane