lang-close

Żel do mycia rąk

secondary
secondary large
Pokaż filtry Ukryj filtry
Filtry
star 1 star 2 star 3 star 4 star 5
 (1)
star 1 star 2 star 3 star 4 star 5
  Więcej (2)
star 1 star 2 star 3 star 4 star 5
  Więcej (2)
star 1 star 3 star 3 star 4 star 5
  Więcej (2)
star 1 star 2 star 3 star 4 star 5
  Więcej (2)
Do wszystkich typów skóry (6)
Skóra mieszana (1)
Skóra normalna (1)
Skóra przetłuszczająca się (1)
Skóra sucha (1)
Skóra wrażliwa (1)
Ciało i Kąpiel (7)
Wyłączność (5)
Nowości (2)
MERCI HANDY (3)
SEPHORA COLLECTION (3)
KORRES (1)
Żel (4)
W płynie (1)
Naturalny (2)
Drzewny (1)
Kwiatowy (1)
Skóra sucha (2)
≤ 50 ml (1)
 • SEPHORA COLLECTION

  Żel do mycia rąk

  Odkryj uzależniające zapachy żelu do mycia rąk SEPHORA COLLECTION, które pozwolą Ci zanurzyć się w chwili niezmąconego szczęścia. Wyjątkowo łagodna formuła Nowa butelka o eleganckim designie DLACZEGO TO KOCHAMY?Żel do mycia dłoni zamknięta w stylowym flakonie oczyszcza i pielęgnuje skórę, nadając jej subtelny zapach. Formuła testowana dermatologicznie.
  22,00 zł 8,90 zł
  star star star star empty star
  WYŁĄCZNOŚĆ
  -60%
 • MERCI HANDY

  UNICORN - żel do mycia rąk

  Nasz żel do mycia rąk zawiera aloes i alkohol pochodzenia naturalnego z manioku. Produkt bez składników pochodzenia zwierzęcegoDOBRZE DLA CIEBIEFormuły składające się w co najmniej 90% ze składników pochodzenia naturalnegoDOBRE DLA LEPSZEJ PLANETYEkologiczne opakowania i/lub odpowiedzialne pozyskiwanie składnikówDOBRE DLA WEGANProdukty bez składników pochodzenia zwierzęcego. Unicorn Zapach wydobyty z najczystszej tęczy, o orientalnym, kwiatowym i gourmand obliczu.
  85,00 zł
  NOWOŚĆ
 • KORRES

  Żel do mycia rąk z aloesem

  Pielęgnacyjny żel do mycia rąk wzbogacony ekstraktem z aloesu i prawoślazu, który delikatnie oczyszcza i pomaga utrzymać naturalny poziom nawilżenia skóry. ZAPACH. Sól morska połączona ze śródziemnomorskimi ziołami i zieloną świeżością.
  99,00 zł
  WYŁĄCZNOŚĆ
 • SEPHORA COLLECTION

  Hand Wash - Żel do mycia rąk

  Żel do mycia rąk, który delikatnie myje ręce i pozostawia je pięknie pachnące. Żel do mycia rąk od SEPHORA COLLECTION nadaje dłoniom gładkości, pozostawiając na nich delikatny zapach dzięki 5 niezwykłym zapachom!. Monoï Kwiat gardenii Monoi i gorący piasek… Gorące akcenty, które przez cały rok przypomną Ci beztroskę letnich wakacji.
  25,00 zł
  star star star star star
  WYŁĄCZNOŚĆ
 • MERCI HANDY

  Upside Down Ornament - Żel do mycia rąk

  W naszych tajnych laboratoriach stworzyliśmy ten nadprzyrodzony, oczyszczający żel do rąk. GOOD FOR YOUFormuły zawierające minimum 90% składników naturalnego pochodzenia.
  16,00 zł 9,90 zł
  GOOD FOR
  -38%
 • SEPHORA COLLECTION

  Holiday Vibes – Żel do mycia rąk – kwiat wiśni

  Jak działa?Żel do mycia rąk od SEPHORA COLLECTION nadaje dłoniom gładkości, pozostawiając na nich delikatny zapach dzięki 5 niezwykłym zapachom!Dostępny w kultowym flakonie, będącym ozdobą każdej łazienki. Żel do mycia rąk w świątecznym opakowaniu. GOOD FOR VEGANProdukty nie zawierają składników pochodzenia zwierzęcego Odpowiednie dla osób na diecie roślinnej.
  25,00 zł 14,90 zł
  GOOD FOR
  -40%
 • MERCI HANDY

  Stranger Things Kit Cube - Zestaw żeli do mycia rąk

  A co, jeśli ty z kolei odkryjesz ją i uwolnisz coś jeszcze bardziej nadprzyrodzonego?Odkryj w środku 6 płynów do mycia rąk o 6 nowych, wyjątkowych zapachach, w których występują Twoi ulubieni bohaterowie ze Stranger Things. Max, pyszna równowaga między śmiałością, buntem i słodyczą. DOBRZE DLA CIEBIEFormuły składające się w co najmniej 90% ze składników pochodzenia naturalnegoDOBRE DLA WEGANProdukty bez składników pochodzenia zwierzęcego.
  85,00 zł
  NOWOŚĆ
Polecane