lang-close

Zapachy do domu rituals

secondary
secondary large
Pokaż filtry Ukryj filtry
Filtry
star 1 star 2 star 3 star 4 star 5
 (2)
star 1 star 2 star 3 star 4 star 5
  Więcej (2)
star 1 star 2 star 3 star 4 star 5
  Więcej (2)
star 1 star 3 star 3 star 4 star 5
  Więcej (2)
star 1 star 2 star 3 star 4 star 5
  Więcej (2)
Świeże (7)
Kwiatowy (5)
Orientalny (4)
Aromatyczny (3)
Ambrowy (1)
Drzewny (1)
Świeży (1)
Perfumy (16)
RITUALS (16)
≤ 50 ml (5)
201 - 500 ml (4)
≥ 500 ml (1)
51 - 100 ml (1)
Mgiełka zapachowa (5)
Eau fraîche (1)
Perfumy (1)
Flakon (2)
Format podróżny (2)
Sztyft (1)
Sztyft (1)
 • RITUALS

  The Ritual of Karma – Zapach do domu

  Zapach w sprayu The Ritual of Karma został opracowany, aby tworzyć w domu ciepłą i przyjazną atmosferę. Subtelny kwiatowy aromat białego lotosu, połączony z nutami białej herbaty, pomaga stworzyć we wnętrzu przyjemny letni klimat. Rozpyl zapach wokół siebie, dostosowując jego ilość do wielkości pomieszczenia.
  125,00 zł
 • RITUALS

  The Ritual of Hammam – Zapach do samochodu

  Ekskluzywny zapach samochodowy z orzeźwiającym eukaliptusem i rozmarynem. Łączy w sobie aromatyczne i orzeźwiające właściwości odświeżającego eukaliptusa i rozmarynu. Aktywowany przez strumień powietrza z systemu wentylacji samochodu, dzięki czemu można się w nim poczuć jak w domu.
  85,00 zł
 • RITUALS

  The Ritual of Sakura – Zapach do samochodu

  Ciesz się każdą chwilą tej podróży z zapachem do samochodu o ożywczych nutach kwiatu wiśni i mleka ryżowego. Ten zapach do samochodu jest umieszczony w eleganckim drewnianym etui z wymiennym wkładem. Zapach utrzymuje się od sześciu do ośmiu tygodni i jest aktywowany przez strumień powietrza z nawiewu w samochodzie.
  85,00 zł
 • RITUALS

  The Ritual of Karma – Zapach do samochodu

  Estetyczny drewniany uchwyt można wykorzystywać wielokrotnie, wymieniając wkład zapachowy. Zapach łączy subtelny kwiatowy aromat białego lotosu z intensywną świeżością białej herbaty. Samochód będzie Twoim drugim domem za sprawą tego oryginalnego zapachu do samochodu, który jest aktywowany przez strumień powietrza z nawiewu.
  85,00 zł
 • RITUALS

  Wkład do dyfuzora Rozmaryn & Eukaliptus - The Ritual of Hammam

  Świeży, drzewny zapach unisex łączy w sobie orzeźwiające składniki eukaliptusa i rozmarynu. Inspirowana jedną z najstarszych tradycji oczyszczania na świecie kolekcja The Ritual of Hammam została starannie zaprojektowana, aby sprostać potrzebom współczesności. Ciesz się wkładem uzupełniającym do dyfuzora o zapachu rozmarynu i eukaliptusa, powstałym w oparciu o rytuał Hammam.
  119,00 zł
 • RITUALS

  The Ritual of Sakura – Wkład uzupełniający zapachu do samochodu

  Aby zawsze cieszyć się pięknym zapachem w podróży sięgnij po ten zestaw dwóch wkładów uzupełniających o ożywczym aromacie kwiatu wiśni i mleka ryżowego. Każdy wkład uzupełniający wystarcza na 6–8 tygodni i pasuje do drewnianego uchwytu.
  69,00 zł
 • RITUALS

  The Ritual of Hammam – Wkład uzupełniający zapachu do samochodu

  Unikalny zapach do samochodu na bazie odświeżającego eukaliptusa i rozmarynu. Łączy aromatyczne i pobudzające właściwości odświeżającego eukaliptusa i rozmarynu. Ten zapach do samochodu jest aktywowany przez strumień powietrza z nawiewu i sprawia, że możesz poczuć się w samochodzie, jak we własnym domu.
  69,00 zł
 • RITUALS

  Wkład do dyfuzora Kwiat wiśni & Mleko ryżowe - The Ritual of Sakura

  Inspirowana starożytną ceremonią Hanami z Japonii kolekcja The Ritual of Sakura została stworzona aby pomóc Ci celebrować każdą chwilę i odnaleźć tkwiące w niej piękno.Nasze uzupełnienia do dyfuzorów wystarczą nawet na 3 miesiące.Butelka wykonana ze szkła nadającego się do recyklingu.ZapachTen kwiatowy zapach do domu łączy delikatne aromaty mleka ryżowego i kwiatu wiśni tworząc zachwycająco słodką i kremową kompozycję. Naturalny i stylowy zapach do Twojego domu. Delikatny kwiatowy aromat jest rozkosznie słodki kremowy i cudownie relaksujący.
  119,00 zł
 • RITUALS

  Świeca zapachowa Rozmaryn & Eukaliptus - The Ritual of Hammam

  Świeży, drzewny zapach unisex łączy w sobie orzeźwiające składniki eukaliptusa i rozmarynu. Inspirowana jedną z najstarszych tradycji oczyszczania na świecie kolekcja The Ritual of Hammam została starannie zaprojektowana, aby sprostać potrzebom współczesności. Przekształć swój dom w prawdziwą łaźnię Hammam z naturalną świecą woskową o zapachu rozmarynu i eukaliptusa.
  star star star star star   1
  109,00 zł
 • RITUALS

  The Ritual of Karma Scented Candle - Świeca zapachowa

  Stwórz słoneczną, letnią atmosferę w swoim domu dzięki świecy zapachowej The Ritual of Karma. Jeśli chcesz wzmocnić zapach, połącz ją z patyczkami zapachowymi The Ritual of Karma i wprowadź do domu letni nastrój. Ciesz się delikatnie słodkim aromatem lotosu w połączeniu z odżywczą białą herbatą przez nawet 50 godzin.
  109,00 zł
 • RITUALS

  Mini dyfuzor zapachowy Rozmaryn & Eukaliptus - The Ritual of Hammam

  Świeży, drzewny zapach unisex łączy w sobie orzeźwiające składniki eukaliptusa i rozmarynu. Inspirowana jedną z najstarszych tradycji oczyszczania na świecie kolekcja The Ritual of Hammam została starannie zaprojektowana, aby sprostać potrzebom współczesności. Ciesz się dyfuzorem o zapachu rozmarynu i eukaliptusa powstałym w oparciu o rytuał Hammam.
  69,00 zł
 • RITUALS

  Świeca zapachowa Kwiat Wiśni & Mleko ryżowe - The Ritual of Sakura

  Ten kwiatowy zapach do domu łączy delikatne aromaty mleka ryżowego i kwiatu wiśni, tworząc zachwycająco słodką i kremową kompozycję. Rozświetl swoją drogę ku nowemu początkowi delikatnym kwiatowym aromatem naszej naturalnej świecy woskowej o zapachu kwiatu wiśni i mleka ryżowego. Zainspirowana japońską tradycją Hanami kolekcja Ritual of Sakura inspiruje do odnajdywania piękna w każdej chwili.
  star star star star star   1
  109,00 zł
 • RITUALS

  Savage Garden - Zapach do domu

  Ciesz się komfortową atmosferą dzięki temu eleganckiemu zapachowi do domu z Private Collection.Zapach charakteryzuje się subtelnością i finezją. Jeśli jednak chcesz cieszyć się bardziej intensywnymi doznaniami zapachowymi możesz przewrócić jeden lub dwa w zależności od pożądanego nastroju.Możesz je wykorzystać do stworzenia wytwornej atmosfery nawet przez pięć miesięcy. Nie ma potrzeby odwracania patyczków.
  225,00 zł
 • RITUALS

  Precious Amber - Zapach do domu

  Zmień swój dom w prawdziwą strefę relaksu dzięki temu zapachowi do domu z Private Collection.apach charakteryzuje się subtelnością i finezją. Jeśli jednak chcesz cieszyć się bardziej intensywnymi doznaniami zapachowymi możesz przewrócić jeden lub dwa w zależności od pożądanego nastroju.Możesz je wykorzystać do stworzenia wytwornej atmosfery nawet przez pięć miesięcy. Nie ma potrzeby odwracania patyczków.
  225,00 zł
 • RITUALS

  Beauty to Go Tree Ornament Hammam - Zestaw podarunkowy

  Inspirowana autentycznymi olejkami zapachowymi stosowanymi w tureckich łaźniach mała świeca The Ritual of Hammam została wzbogacona intensywnymi aromatami rozmarynu i eukaliptusa. Podziel się świąteczną radością robiąc niespodziankę bliskiej osobie lub ozdób własne drzewko tym luksusowym zestawem w dekoracyjnym opakowaniu. A gdy zaświeci pierwsza gwiazdka ciesz się prezentem który znajdziesz w środku!
  25,00 zł
 • RITUALS

  Savage Garden - Świeca zapachowa

  Jejormuła zawiera zielony wetiwer znany również jako "olejek spokoju". Ciesz się chwilą czystego spokoju zapalając tę elegancką świecę z naszej Private Collection. Ta świeca zapachowa będzie Cię koić przez około 60 godzin.
  159,00 zł
Polecane