lang-close

Zapachy do domu rituals

secondary
secondary large
Pokaż filtry Ukryj filtry
Filtry
star 1 star 2 star 3 star 4 star 5
 (2)
star 1 star 2 star 3 star 4 star 5
  Więcej (2)
star 1 star 2 star 3 star 4 star 5
  Więcej (2)
star 1 star 3 star 3 star 4 star 5
  Więcej (2)
star 1 star 2 star 3 star 4 star 5
  Więcej (2)
Orientalny (4)
Świeże (4)
Kwiatowy (3)
Świeży (1)
Perfumy (10)
RITUALS (10)
Nowości (6)
Mgiełka zapachowa (4)
Eau fraîche (1)
201 - 500 ml (1)
≥ 500 ml (1)
51 - 100 ml (1)
Format podróżny (1)
 • RITUALS

  The Ritual of Karma – Zapach do domu

  Zapach w sprayu The Ritual of Karma został opracowany, aby tworzyć w domu ciepłą i przyjazną atmosferę. Subtelny kwiatowy aromat białego lotosu, połączony z nutami białej herbaty, pomaga stworzyć we wnętrzu przyjemny letni klimat. Rozpyl zapach wokół siebie, dostosowując jego ilość do wielkości pomieszczenia.
  125,00 zł
  NOWOŚĆ
 • RITUALS

  The Ritual of Karma – Zapach do samochodu

  Estetyczny drewniany uchwyt można wykorzystywać wielokrotnie, wymieniając wkład zapachowy. Zapach łączy subtelny kwiatowy aromat białego lotosu z intensywną świeżością białej herbaty. Samochód będzie Twoim drugim domem za sprawą tego oryginalnego zapachu do samochodu, który jest aktywowany przez strumień powietrza z nawiewu.
  79,00 zł
  NOWOŚĆ
 • RITUALS

  The Ritual of Hammam - Zapach do samochodu

  Ekskluzywny zapach samochodowy z orzeźwiającym eukaliptusem i rozmarynem. Łączy w sobie aromatyczne i orzeźwiające właściwości odświeżającego eukaliptusa i rozmarynu. Aktywowany przez strumień powietrza z systemu wentylacji samochodu, dzięki czemu można się w nim poczuć jak w domu.
  79,00 zł
  NOWOŚĆ
 • RITUALS

  The Ritual of Sakura – Zapach do samochodu

  Ciesz się każdą chwilą tej podróży z zapachem do samochodu o ożywczych nutach kwiatu wiśni i mleka ryżowego. Ten zapach do samochodu jest umieszczony w eleganckim drewnianym etui z wymiennym wkładem. Zapach utrzymuje się od sześciu do ośmiu tygodni i jest aktywowany przez strumień powietrza z nawiewu w samochodzie.
  79,00 zł
  NOWOŚĆ
 • RITUALS

  The Ritual of Karma Scented Candle - Świeca zapachowa

  Stwórz słoneczną, letnią atmosferę w swoim domu dzięki świecy zapachowej The Ritual of Karma. Jeśli chcesz wzmocnić zapach, połącz ją z patyczkami zapachowymi The Ritual of Karma i wprowadź do domu letni nastrój. Ciesz się delikatnie słodkim aromatem lotosu w połączeniu z odżywczą białą herbatą przez nawet 50 godzin.
  85,00 zł
 • RITUALS

  The Ritual of Hammam – Wkład uzupełniający zapachu do samochodu

  Unikalny zapach do samochodu na bazie odświeżającego eukaliptusa i rozmarynu. Łączy aromatyczne i pobudzające właściwości odświeżającego eukaliptusa i rozmarynu. Ten zapach do samochodu jest aktywowany przez strumień powietrza z nawiewu i sprawia, że możesz poczuć się w samochodzie, jak we własnym domu.
  65,00 zł
  NOWOŚĆ
 • RITUALS

  Mini dyfuzor zapachowy Rozmaryn & Eukaliptus - The Ritual of Hammam

  Świeży, drzewny zapach unisex łączy w sobie orzeźwiające składniki eukaliptusa i rozmarynu. Inspirowana jedną z najstarszych tradycji oczyszczania na świecie kolekcja The Ritual of Hammam została starannie zaprojektowana, aby sprostać potrzebom współczesności. Ciesz się dyfuzorem o zapachu rozmarynu i eukaliptusa powstałym w oparciu o rytuał Hammam.
  69,00 zł
  NOWOŚĆ
 • RITUALS

  Świeca zapachowa Rozmaryn & Eukaliptus - The Ritual of Hammam

  Świeży, drzewny zapach unisex łączy w sobie orzeźwiające składniki eukaliptusa i rozmarynu. Inspirowana jedną z najstarszych tradycji oczyszczania na świecie kolekcja The Ritual of Hammam została starannie zaprojektowana, aby sprostać potrzebom współczesności. Przekształć swój dom w prawdziwą łaźnię Hammam z naturalną świecą woskową o zapachu rozmarynu i eukaliptusa.
  99,00 zł
  star star star star star
 • RITUALS

  Wkład do dyfuzora Rozmaryn & Eukaliptus - The Ritual of Hammam

  Świeży, drzewny zapach unisex łączy w sobie orzeźwiające składniki eukaliptusa i rozmarynu. Inspirowana jedną z najstarszych tradycji oczyszczania na świecie kolekcja The Ritual of Hammam została starannie zaprojektowana, aby sprostać potrzebom współczesności. Ciesz się wkładem uzupełniającym do dyfuzora o zapachu rozmarynu i eukaliptusa, powstałym w oparciu o rytuał Hammam.
  109,00 zł
 • RITUALS

  Świeca zapachowa Kwiat Wiśni & Mleko ryżowe - The Ritual of Sakura

  Ten kwiatowy zapach do domu łączy delikatne aromaty mleka ryżowego i kwiatu wiśni, tworząc zachwycająco słodką i kremową kompozycję. Rozświetl swoją drogę ku nowemu początkowi delikatnym kwiatowym aromatem naszej naturalnej świecy woskowej o zapachu kwiatu wiśni i mleka ryżowego. Zainspirowana japońską tradycją Hanami kolekcja Ritual of Sakura inspiruje do odnajdywania piękna w każdej chwili.
  99,00 zł
  star star star star star
Polecane