lang-close

Yes i am cacharel

secondary
secondary large
Pokaż filtry Ukryj filtry
Filtry
star 1 star 2 star 3 star 4 star 5
 (1)
star 1 star 2 star 3 star 4 star 5
  Więcej (1)
star 1 star 2 star 3 star 4 star 5
  Więcej (1)
star 1 star 3 star 3 star 4 star 5
  Więcej (1)
star 1 star 2 star 3 star 4 star 5
  Więcej (1)
Kwiatowy (5)
Orientalny (3)
Owocowy (2)
Pikantny (2)
Drzewny (1)
Słodki (1)
Świeże (1)
Świeży (1)
≤ 50 ml (5)
51 - 100 ml (1)
Perfumy (5)
CACHAREL (5)
Standard (3)
Woda perfumowana (3)
Wyłączność (1)
 • CACHAREL

  Yes I am Delicious - Woda perfumowana

  NUTYW Yes I Am Delicious mistrzynie perfumiarstwa Honorine Blanc i Alexis Grugeon na nowo interpretują inspirowany chai latte akord sygnatury Yes I Am Cremoso łącząc go z czekoladą i kwiatami które celebrują miłość do siebie! Cacharel to marka Twoich pierwszych perfum. Kolekcja Yes I Am marki Cacharel 4 kolory 4 postawy 4 zapachy.Odkryj Yes I Am Delicious nowy zapach który celebruje miłość do samej siebie i uzupełnia kolekcję Yes I Am.
  od 165,00 zł
 • CACHAREL

  Yes I Am - Woda perfumowana

  Zapach preferowany przez kobiety.Woda perfumowana Cacharel Yes I Am to zapach dla odważnych i niezależnych kobiet gotowych natychmiast postawić na swoim. Zmysłowy kwiatowo-owocowy zapach z pikantnymi nutami Dla niezależnych i odważnych kobiet do noszenia na co dzień i na specjalne okazje
  star star star star star   3
  od 169,00 zł
  WYŁĄCZNOŚĆ
 • CACHAREL

  Yes I Am Glorious - Woda perfumowana

  Cacharel to marka Twoich pierwszych perfum. Zapach preferowany przez kobiety.Odkryj YES I AM GLORIOUS nową wodę perfumowaną z kolekcji Yes I Am marki Cacharel do wyboru 4 kolory 4 postawy 4 zapachy. Inspirująca i asertywna rozświetla świat.ZAPACH YES I AM GLORIOUS nowe świetliste cremoso; świetlista i musująca mieszanka nektaru brzoskwiniowego zmieszanego z bukietem białych kwiatów rozświetlona migoczącymi płatkami magnolii i akordem koktajlu mlecznego który przywołuje na myśl charakterystyczne cremoso całej kolekcji Yes I Am.
  od 169,00 zł
 • CACHAREL

  Yes I Am Fabulous - Woda Perfumowana

  Zapach preferowany przez kobiety.Damska woda perfumowana Cacharel Yes I Am Fabulous odkryje przed Tobą uwodzicielski czar Orientu. Zapach orientalny Zapach owocowy Dla nowoczesnej kobiety Zapach odpowiedni na co dzień Pełna tajemnic i kuszących sekretów kompozycja natychmiast Cię zauroczy i pobudzi drzemiącą w Tobie pasję i namiętność.
  od 169,00 zł
 • CACHAREL

  Yes I am Pink First - Woda Perfumowana

  Zapach preferowany przez kobiety.Zachwycająca woda perfumowana Cacharel Yes I Am Pink First to uosobienie kobiecej siły. Zapach otwiera się malinami i kwiatem imbiru. Zapach kwiatowo owocowy z korzennym akcentemdla kobiet które potrafią korzystać z życiaidealny do noszenia na co dzień.
  od 0,00 zł
Polecane