lang-close

Woda toaletowa zielona herbata

secondary
secondary large
Pokaż filtry Ukryj filtry
Filtry
star 1 star 2 star 3 star 4 star 5
  Więcej (1)
star 1 star 2 star 3 star 4 star 5
  Więcej (1)
star 1 star 3 star 3 star 4 star 5
  Więcej (1)
star 1 star 2 star 3 star 4 star 5
  Więcej (1)
Świeże (4)
Drzewny (2)
Kwiatowy (2)
Owocowy (2)
Piżmowy (2)
51 - 100 ml (4)
101 - 200 ml (2)
≤ 50 ml (2)
Perfumy (5)
GUERLAIN (2)
BURBERRY (1)
CALVIN KLEIN (1)
HERMÈS (1)
Standard (3)
Woda toaletowa (3)
Naturalny (2)
Nowości (2)
 • GUERLAIN

  Aqua Allegoria Herba Fresca – Woda toaletowa

  Stwórz własną niepowtarzalną kompozycję łącząc zapach Herba Fresca z Bergamote Calabria Pera Granita Orange Soleia lub Granada Salvia. GOOD FOR YOUFormuły składają się w co najmniej 90% ze składników pochodzenia naturalnego GOOD FOR A BETTER PLANETEkologiczne opakowania i odpowiedzialne pozyskiwanie składników Dobre dla Ciebie Dobre gesty dla lepszej ochrony planety. Aby stworzyć własną kompozycję zapachową wybierz jeden z proponowanych duetów Aqua Allegoria i rozpyl oba zapachy jeden po drugim w podobnej ilości.
  od 499,00 zł
  NOWOŚĆ
 • CALVIN KLEIN

  ck one - Woda Toaletowa

  Zapach Unisex. Naturalnie świeży prosty i współczesny ulotnie zmysłowy. Ck one to zapach zarówno dla kobiet jak i mężczyzn którzy żyją w zgodzie z własną naturą i z otaczającym światem.
  od 179,00 zł
  star star star star empty star
 • BURBERRY

  The Beat - Woda Toaletowa

  Marka Burberry prezentuje Eau de Toilette nową, delikatniejszą, subtelniejszą interpretację kompozycji Burberry Body. Lekkie, transparentne połączenie szlachetnych składników orzeźwiającego zielonego jabłka i uwodzicielskiej herbatyLuksus w najbardziej wyrafinowanej postaci, będący połączeniem elegancji i kobiecości zamkniętych we flakonie o kształcie klejnotu oraz wyrafinowanego opakowaniaZapach kwiatowo drzewny ambrowyWszystkie produkty z wyprzedaży znajdziesz tutaj. Oferta ograniczona czasowo, ważna do wyczerpania zapasów.
  0,00 zł
 • HERMÈS

  Voyage d'Hermès - Woda Toaletowa

  Philippe Mouquet, projektant Hermes, stworzył dla Voyage d'Hermes oryginalny i nowoczesny flakon, inspirowany zestawami podróżnymi. Woda toaletowa, żywa i uspokajająca, nowa i znana, pomiędzy blaskiem i miękkością. Kompozycja pełna paradoksów, dodatków i oryginalnych kombinacji, ze świeżymi drzewnymi i piżmowymi nutami, znajoma i zaskakująca, energetyzująca i komfortowa, pasująca zarówno dla kobiet, jak i dla mężczyzn.
  589,00 zł
  GOOD FOR
 • GUERLAIN

  Aqua Allegoria Mandarine Basilic – Woda toaletowa

  Stwórz własną niepowtarzalną kompozycję łącząc zapach Mandarine Basilic z Bergamote Calabria Rosa Rossa Nettare Di Sole lub Flora Cherrysia. Kwaskowy i soczysty miąższ mandarynki łączy się z aromatyczną świeżością bazylii którą ożywia zielona herbata na bazie z nut drzewnych. GOOD FOR YOUFormuły składają się w co najmniej 90% ze składników pochodzenia naturalnego GOOD FOR A BETTER PLANETEkologiczne opakowania i odpowiedzialne pozyskiwanie składników Dobre dla Ciebie Dobre gesty dla lepszej ochrony planety.
  od 499,00 zł
  NOWOŚĆ
Polecane