Wlosy falowane

Pokaż filtry Ukryj filtry
Filtry
 (2)
  Więcej (2)
  Więcej (2)
  Więcej (2)
  Więcej (2)
Normalne (4)
Suche (3)
Cienkie, pozbawione objętości (2)
Farbowane i z pasemkami (1)
Kręcone (1)
Tłuste (1)
Włosy (4)
MOROCCANOIL (2)
DEVACURL (1)
OUAI HAIRCARE (1)
Standard (2)
Format podróżny (1)
Wyłączność (2)
Tylko online (1)
 • OUAI HAIRCARE

  Spray do falowanych włosów Format podróżny

  Włosy mają naturalne fale i piękną teksturę. Aby powiększyć objętość, rozpylić na włosy przed modelowaniem lub po szczotkowaniu, aby przywrócić energię naturalnym falom. Pianka w formacie podróżnym nadaje włosom teksturę bez efektu obciążenia, a fryzura układa się sexy fale.
  59,00 zł
  TYLKO ONLINE
 • DEVACURL

  Wavy Starter Kit - Zestaw do włosów falowanych

  Odżywka do włosów One Condition Delight® Weightless Waves Conditioner Ta nawilżająca odżywka do włosów zawiera proteiny ryżu, kwiat lotosu i ekstrakt z nasion chia delikatnie oczyszcza i pomaga zwalczyć puszenie się dzięki czemu fale są miękkie, sprężyste i wyraźne. Zestaw zawiera Szampon Low Poo Delight® Weightless Waves Mild Lather Cleanser 88,7 ml Odżywka do włosów One Condition Delight® Weightless Waves Conditioner 88,7 ml Krem do stylizacji Wave Maker Waves 88,7 ml Żel do stylizacji Ultra Defining Gel Strong Hold No Crunch Curl Styler 88,7 ml Szampon Low Poo Delight® Weightless Waves Mild Lather Cleanser Ten nawilżający szampon zawiera proteiny ryżu, kwiat lotosu i ekstrakt z nasion chia delikatnie oczyszcza i pomaga zwalczyć puszenie się dzięki czemu fale są miękkie, sprężyste i wyraźne. Ten długotrwały żel zawiera proteiny pszenicy oraz soi, które poprawiają kształt i zwalczają puszenie się włosów.
  129,00 zł
  GOOD FOR
 • MOROCCANOIL

  Intense Curl Cream - Krem nawilżający do włosów kręconych i falowanych

  Krem nawilżający do włosów kręconych i falowanych od MOROCCANOIL to kuracja bez spłukiwania, z bogatym w witaminy i antyoksydanty olejem arganowym, który sprawia, że włosy stają się miękkie, nawilżone, a ich skręt podkreślony. Odżywcza formuła przeciwdziała puszeniu się włosów oraz podkreśla skręt naturalnych loków.
  165,00 zł
 • MOROCCANOIL

  Curl Defining Cream - Krem definiujący włosy kręcone i falowane

  Krem definiujący włosy kręcone i falowane od MOROCCANOIL to uniwersalny produkt pielęgnacyjny, który wydobywa i podkreśla naturalny skręt włosów. Odżywcza formuła wzbogacona w olej arganowy rewitalizuje oraz ułatwia rozczesywanie i układanie loków i fal, zwiększając ich sprężystość i trwałość.
  165,00 zł
Polecane