lang-close

Wibrator Smile Makers

secondary
secondary large
Pokaż filtry Ukryj filtry
Filtry
Ciało i Kąpiel (4)
SMILE MAKERS (4)
Skóra normalna (3)
Do wszystkich typów skóry (1)
Sztyft (3)
Różowy (1)
 • SMILE MAKERS

  The Surfer - Kompaktowy wibrator łechtaczkowy

  Surfer to wibrator łechtaczkowy zaprojektowany z zaokrągloną główką i 3 małymi wypustkami na górze, aby stworzyć delikatny dotyk na wargach sromowych. Surfer jest wykonany z ultra miękkiego silikonu i jest wyposażony w mocny silnik, aby doprowadzić twoją przyjemność do punktu kulminacyjnego. Dla orgazmów wstrząsających ciałem, baw się z jego 3 prędkościami i trybem pulsacyjnym.
  119,00 zł 95,20 zł
  -20%
 • SMILE MAKERS

  The Billionaire - Klasyczny i wszechstronny wibrator

  Czy kiedykolwiek używałaś wibratora?Ponad 50% kobiet posiada wibrator. Billionaire jest doskonale zaprojektowany do zmysłowego masażu warg sromowych i głęboko satysfakcjonującej stymulacji pochwy. Szykowny i wszechstronny wibrator, jego zaokrąglona główka i smukły korpus pozwalają na intymne odkrywanie siebie.
  199,00 zł 159,20 zł
  -20%
 • SMILE MAKERS

  The Firefighter - Ergonomiczny wibrator łechtaczkowy

  Firefighter to wyjątkowy wibrator łechtaczkowy, ergonomicznie ukształtowany, aby zapewnić szeroki zakres stymulacji na i wokół łechtaczki. Wykonany z kriogenicznie polerowanego silikonu, w dotyku jest miękki jak aksamit. Jego zaokrąglony nosek masuje łechtaczkę, a kształt płomienia pobudza okoliczne wargi sromowe dla dodatkowej przyjemności.
  199,00 zł 159,20 zł
  -20%
 • SMILE MAKERS

  The Romantic – Wibrator do stymulacji wewnętrznych punktów erogennych

  The Romantic to wibrator stworzony, aby jednocześnie stymulować wszystkie erogenne punkty wewnątrz waginy, zarówno przy płytkiej jak i głębszej penetracji. Wygięte boki pobudzają wrażliwą, dolną część pochwy, podczas gdy zaokrąglona główka stymuluje punkt G. Długi korpus dociera do najgłębiej położonych miejsc, aby zapewnić intensywny orgazm. The Romantic wykorzystuje mechanizm drgań umieszczony bezpośrednio w końcówce, aby zapewnić precyzyjne doznania.
  359,00 zł 287,20 zł
  -20%
Polecane