lang-close

Wella Fusion Intense Repair

secondary
secondary large
Pokaż filtry Ukryj filtry
Filtry
Suche (3)
Normalne (2)
Włosy (3)
WELLA PROFESSIONALS (3)
Pianka (2)
W płynie (1)
 • WELLA PROFESSIONALS

  Fusion Intense Repair – Maska intensywnie regenerująca do zniszczonych włosów

  Maska regenerująca do włosów Fusion Intense Repair została opracowana specjalnie do włosów zniszczonych i osłabionych. Efekt włosy do 95% bardziej odporne na łamanie(1).Aby zapewnić włosom jeszcze bardziej intensywną kurację regenerującą stosuj maskę wraz z innymi produktami do pielęgnacji z linii Fusion marki Wella Professionals. Dzięki zastosowaniu technologii inspirowanej jedwabiem pajęczym jednym z najbardziej wytrzymałych włókien naturalnych produkty z linii Fusion wnikają głęboko do kory włosów aby odbudowywać je od środka i zapobiegać łamaniu się.
  od 25,00 zł
 • WELLA PROFESSIONALS

  Fusion Intense Repair – Szampon intensywnie regenerujący do zniszczonych włosów

  Szampon regenerujący Fusion Intense Repair został opracowany specjalnie do włosów zniszczonych i osłabionych. Efekt włosy do 95% bardziej odporne na łamanie(1).Aby zapewnić włosom jeszcze bardziej intensywną kurację regenerującą stosuj szampon wraz z innymi produktami do pielęgnacji z linii Fusion marki Wella Professionals. Dzięki zastosowaniu technologii inspirowanej jedwabiem pajęczym jednym z najbardziej wytrzymałych włókien naturalnych produkty z linii Fusion wnikają głęboko do wnętrza włosów aby odbudowywać je od środka i zapobiegać łamaniu się.
  od 79,00 zł
 • WELLA PROFESSIONALS

  Fusion Intense Repair – Odżywka intensywnie regenerująca do zniszczonych włosów

  Odżywka regenerująca Fusion Intense Repair została opracowana specjalnie do włosów zniszczonych i osłabionych. Efekt włosy do 95% bardziej odporne na łamanie(1).Aby zapewnić włosom jeszcze bardziej intensywną kurację regenerującą stosuj odżywkę wraz z innymi produktami do pielęgnacji z linii Fusion marki Wella Professionals. Dzięki zastosowaniu technologii inspirowanej jedwabiem pajęczym jednym z najbardziej wytrzymałych włókien naturalnych produkty z linii Fusion wnikają głęboko do kory włosów aby odbudowywać je od środka i zapobiegać łamaniu się.
  115,00 zł
Polecane