lang-close

Voce viva

secondary
secondary large
Pokaż filtry Ukryj filtry
Filtry
star 1 star 2 star 3 star 4 star 5
 (3)
star 1 star 2 star 3 star 4 star 5
  Więcej (3)
star 1 star 2 star 3 star 4 star 5
  Więcej (3)
star 1 star 3 star 3 star 4 star 5
  Więcej (3)
star 1 star 2 star 3 star 4 star 5
  Więcej (3)
≤ 50 ml (4)
51 - 100 ml (3)
Perfumy (6)
VALENTINO (6)
Kwiatowy (5)
Orientalny (1)
Format podróżny (1)
Standard (1)
Woda perfumowana (2)
 • VALENTINO

  Voce Viva - Woda perfumowana

  Dzięki bujnemu bukietowi z pomarańczy i gardenii Voce Viva to zapach który przypomina awangardową kreacje haute couture. Flakon odzwierciedla wartości którym hołduje Maison Valentino i kobiecą naturę Voce Viva. Kwiatowa woda perfumowana Voce Viva celebruje jeden z najbardziej intymnych atrybutów kobiety podkreślając przy tym jak ważne są poczucie przynależności i indywidualizm.
  star star star star star   42
  od 339,00 zł
 • VALENTINO

  Voce Viva Intensa - Woda perfumowana

  Zapach preferowany przez kobiety.VOCE VIVA INTENSA nowy kobiecy zapach Valentino intensywna wersja kultowej wody perfumowanej.VOCE VIVA oferuje bezprecedensowe połączenie perfum i brzmienia głosu.VOCE VIVA to nie tylko perfumy to celebracja wszystkich kobiecych głosów w jednym stwierdzeniu niesionym przez wyjątkowy głos Lady Gagi.VOCE VIVA to pierwszy zapach tak wyjątkowy jak głos intymny i niezapomniany.
  od 369,00 zł
 • VALENTINO

  Voce Viva Intensa - Zestaw Świąteczny

  Zestaw Valentino dla niej Voce Viva Intensa woda perfumowana 50 ml + 15 mlZmysłowy bukiet kwiatu pomarańczy i jaśminu przełamany zaskakującym aromatem mchu krystalicznego i spotęgowany wanilią burbońską. Pięknie zapakowane będą również doskonałym pomysłem na prezent gwiazdkowy.Jak wszystkie kreacje Valentino również Voce Viva Intensa podążą za trzema podstawowymi akordami domu mody.COLOR… to soczysta i słodka mandarynka w niezapomnianej parze z pochodzącą z południa Włoch bergamotką.COUTURE… to bukiet białych kwiatów oszałamiający miodową słodyczą absolutu kwiatu pomarańczy i bogactwem jaśminu.COOL… to zaskakujące przedłużenie kobiecej wody perfumowanej które rozbrzmiewa intensywnością mchu i wanilii burbońskiej.Voce Viva Intensa zamknięta została w szklanym flakonie który wydaje się gromadzić w sobie światło. Oto Vice Viva Intensa jeszcze intensywniejsza wersja kultowej wody perfumowanej od Valentino która zamyka brzmienie głosu w zapachu perfum.Tylko teraz kwiatowa kompozycja dostępna jest również w limitowanym zestawie świątecznym.
  star star star star star   1
  479,00 zł 334,90 zł
  -30%
 • VALENTINO

  Voce Viva - Zestaw z wodą perfumowaną

  Kobieca woda perfumowana Voce Viva od Valentino celebruje wyjątkową więź pomiędzy głosem każdej z nas a zapachem który wybieramy. Elegancko zapakowane kosmetyki świetnie sprawdzą się również jako prezent na każdą okazję.NUTY ZAPACHOWEVoce Viva to zmysłowa kwiatowa kompozycja która dzieli się na trzy główne akordyColor – nuty głowyPochodząca z Włoch świeża i soczysta mandarynka łączy się tutaj z aromatem bergamotki.Couture – nuty sercaTo pachnący kwiatowy bukiet złożony z indyjskiego jaśminu gardenii oraz absolutu kwiatu pomarańczy.Cool – nuty bazyKrystaliczny mech spotyka tutaj mleczne drzewo sandałowe oraz słodką wanilię.FLAKONKwiatową wodę perfumowaną znajdziesz zamkniętą w eleganckim szklanym flakonie pokrytym nacięciami w kształcie litery V. Złoty korek przyciąga uwagę charakterystycznymi ćwiekami Valentino a przód zdobi różowe logo domu mody. Oba pozostawiają po sobie ślad.Ambasadorką kompozycji została Lady Gaga artystka i aktywista która inspiruje miliony fanów na całym świecie zachęcając do odważnego podążania za marzeniami i wyrażania siebie.Teraz dom mody Valentino proponuje Voce Viva również w eleganckim zestawie podarunkowym.
  445,00 zł 332,90 zł
  -25%
 • VALENTINO

  Voce Viva - Zestaw świąteczny z wodą perfumowaną dla niej

  Voce VivaVoce Viva to niezwykle kobieca woda perfumowana dla niej o ciepłym kwiatowym aromacie. Nuty zapachoweZapach dla niej Voce Viva to śmiałe zaproszenie do świata Haute couture. Zestaw świąteczny Valentino dla niej Voce Viva woda perfumowana 50 ml + 15 mlPoczuj się jak prawdziwa gwiazdaWieczerzę wigilijną tradycyjnie rozpoczyna pojawienie się pierwszej gwiazdki.
  479,00 zł 358,90 zł
  -25%
 • VALENTINO

  Voce Viva - Woda perfumowana w formacie podróżnym

  Zapach preferowany przez kobiety.Woda perfumowana Voce Viva od Valentino w formacie podróżnym. Voce Viva pobudza wiele zmysłów. Z kolei duet pomarańcza gardenia wprowadzają do kompozycji nuty w stylu haute couture.
  star star star star star   1
  129,00 zł
Polecane