Valentino voce viva edp

Pokaż filtry Ukryj filtry
Filtry
 (3)
  Więcej (3)
  Więcej (3)
  Więcej (3)
  Więcej (3)
Kwiatowy (3)
Orientalny (2)
Drzewny (1)
Owocowy (1)
Słodki (1)
Waniliowy (1)
Perfumy (4)
VALENTINO (4)
≤ 50 ml (2)
51 - 100 ml (2)
Standard (1)
Nowości (1)
Woda perfumowana (1)
 • VALENTINO

  Voce Viva - Woda perfumowana

  Dzięki bujnemu bukietowi z pomarańczy i gardenii Voce Viva to zapach, który przypomina awangardową kreacje haute couture. Dobrze znany z kolekcji modowych Valentino motyw ćwieku zwieńcza korek i szyjkę, odzwierciedlając nowoczesny charakter kompozycji, a elektryzująca czerwień ozdabia ścianki kultowego flakonu. Nowy damski zapach od Valentino.
  od 309,00 zł
 • VALENTINO

  Voce Viva Intensa - Zestaw Świąteczny

  Jak wszystkie kreacje Valentino, również Voce Viva Intensa podążą za trzema podstawowymi akordami domu mody. Zestaw Valentino dla niej Voce Viva Intensa woda perfumowana 50 ml + 15 ml. … to bukiet białych kwiatów oszałamiający miodową słodyczą absolutu kwiatu pomarańczy i bogactwem jaśminu.
  479,00 zł
 • VALENTINO

  Voce Viva - Zestaw z wodą perfumowaną

  Couture – nuty sercaTo pachnący kwiatowy bukiet złożony z indyjskiego jaśminu, gardenii oraz absolutu kwiatu pomarańczy. NUTY ZAPACHOWEVoce Viva to zmysłowa, kwiatowa kompozycja, która dzieli się na trzy główne akordyColor – nuty głowyPochodząca z Włoch świeża i soczysta mandarynka łączy się tutaj z aromatem bergamotki. Kobieca woda perfumowana Voce Viva od Valentino celebruje wyjątkową więź pomiędzy głosem każdej z nas a zapachem, który wybieramy.
  445,00 zł
  NOWOŚĆ
 • VALENTINO

  Voce Viva - Zestaw Wody Perfumowanej

  VOCE VIVA, kultowy zapach dla kobiet od Valentino. Zapach jest dekomponowany w 3 krokachNuta kolorystyczna U góry musująca włoska bergamotka, złagodzona słodką i soczystą mandarynką. BUTELKAPrezentowany w eleganckim szklanym flakonie o kwadratowych liniach, VOCE VIVA zawiera w sobie kody couture domu Valentino.
  439,00 zł
Polecane