Turban do włosów

Pokaż filtry Ukryj filtry
Filtry
 (2)
  Więcej (3)
  Więcej (4)
  Więcej (4)
  Więcej (4)
Normalne (4)
Suche (3)
Kręcone (2)
Włosy (6)
Wyprzedaż (1)
AQUIS (5)
GLOV (1)
SLIP (1)
Standard (2)
 • SLIP

  Pure Silk Turban - Turban

  Jedwabny turban od SLIPSILK™ pomoże chronić. Turban posiada podwójną jedwabną podszewkę oraz specjalną konstrukcję. 100% jedwab.
  329,00 zł
 • AQUIS

  Lisse Luxe Turban - Ręcznik-turban do suszenia włosów

  Przy użyciu technologii AQUITEX® z ultra cienkich włókien podzielonych na nitki cieńsze od jedwabiu, nie narusza osłonek włosów jak zwykły ręcznik. Suszenie włosów kręconych trwa krócej niż włosów prostych. Włosów, a specjalna lekka struktura idealnie sprawdza się w przypadku wszystkich rodzajów włosów.
  129,00 zł 89,90 zł
  -30%
 • AQUIS

  Alice + Olivia - Dwuwarstwowy turban do włosów

  Ten turban do włosów skraca czas suszenia, aby włosy stały się wyraźnie piękniejsze. Ręczniki i turbany Aquis zostały stworzone, aby szybciej odprowadzać z włosów wodę niż ręczniki bawełniane. Produkt w edycji limitowanej we współpracy z alice + olivia.
  205,00 zł
 • AQUIS

  Hair Turban Classic – Ręcznik do włosów

  Ten ultra lekki i wygodny ręcznik do włosów skraca czas suszenia i sprawia, że włosy nabierają większego połysku.
  129,00 zł 63,90 zł
  -50%
 • AQUIS

  Hair Turban Classic Edycja Świąteczna – Ręcznik do włosów

  Ten ultra lekki i wygodny ręcznik do włosów skraca czas suszenia i sprawia, że włosy nabierają większego połysku.
  199,00 zł 98,90 zł
  -50%
 • GLOV

  GLOV Hair Wrap

  Turban do włosów, stworzony ze specjalistycznych, absorbujących i ultracienkich włókien, dzięki któremu zapomnisz o nieprzyjemnościach związanych z długotrwałym suszeniem włosów!Benefity używania GLOV Hair Wrapskraca czas suszenia włosówdoskonale absorbuje wodęnie narusza osłonek włosów jak zwykły ręcznik delikatniejszy dla włosów niż zwykły ręcznikułatwia rozczesywanie włosówpoprawia wygląd włosówwłosy są bardziej podatne na układanie włosy wyglądają na zdrowe i błyszczące zmniejsza efekt puszenia się włosówidealny dla wszystkich rodzajów włosówGLOV Hair Wrap nie zastępuje suszarki do włosów. Jego ultracienkie włókna doskonale absorbują wodę, skracając czas suszenia włosów. Połamane, rozdwojone końcówki?
  79,00 zł
 • AQUIS

  Copper Sure – Ręcznik do włosów skracający czas suszenia

  Ten specjalny ręcznik umożliwia suszenie włosów bez użycia siły i ciepła. Sprawia, że włosy stają się mocniejsze i zdrowsze, a czas suszenia jest krótszy.
  135,00 zł
Polecane