lang-close

Top coat Chanel

secondary
secondary large
Pokaż filtry Ukryj filtry
Filtry
Makijaż (2)
Marki (2)
CHANEL (4)
Transparentny (3)
Złocisty (1)
W płynie (3)
Żel (1)
Błyszczący (3)
Brokatowy (1)
Standard (3)
Pełne krycie (3)
Do wszystkich typów skóry (3)
Błyszczący (2)
 • CHANEL

  LE TOP COAT - Mieniący się top coat w bursztynowym odcieniu

  W tym roku na Gwiazdkę wybierz się na Księżyc z CHANEL.LE TOP COAT ÉTOILÉ w miedzianoburztynowym odcieniu nadaje paznokciom przejrzysty perłowy połysk. Ten lśniący bursztynowy lakier wierzchni utrwala i chroni lakier do paznokci pozostawiając na nim mieniące się wykończenie. Swoją nową Kolekcją Holiday 2022 Studio Kreacji Makijażu CHANEL składa hołd Księżycowi magnetycznej sile i legendarnej postaci najnowszej kampanii zapachu N°5.
  135,00 zł
 • CHANEL

  LE GEL COAT - Trwały top coat

  LE GEL COAT to nowy etap manikiuru, który przedłuża trwałość lakieru do paznokci CHANEL. Używany w duecie z lakierem sprawia, że jego wyrównana, sprężysta i bardzo elastyczna warstwa nadaje paznokciom połysk i wypukły kształt , podkreślając w ten sposób ekspresyjne kolory LE VERNIS.
  144,00 zł
 • CHANEL

  ROUGE COCO GLOSS TOP COAT

  Marka CHANEL stworzyła top coat ROUGE COCO GLOSS – błyszczyk nakładany na pomadki CHANEL, który nawilża usta i nadaje im intensywny połysk umożliwiając uzyskiwanie różnorodnych efektów makijażu ust. ROUGE COCO GLOSS top coat 774 Excitation – rozświetlaROUGE COCO GLOSS top coat 776 Impulsion – uwydatniaROUGE COCO GLOSS top coat 778 Caviar – dodaje głębiEdycja limitowana.
  175,00 zł
 • CHANEL

  LE TOP COAT SZYBKO WYSYCHA I NADAJE POŁYSK

  Końcowy etap idealnego manikiuru – już jedna warstwa LE TOP COAT nadaje lakierowi do paznokci wyjątkowy połysk i przyspiesza czas jego wysychania. Kolor zachowuje połysk przez wiele dni, a paznokcie są idealnie gładkie i kształtne. Transparentna warstwa utrwala i zabezpiecza lakier.
  159,00 zł 94,90 zł
  -40%
Polecane