lang-close

Tom Ford spray

secondary
secondary large
Pokaż filtry Ukryj filtry
Filtry
star 1 star 2 star 3 star 4 star 5
 (1)
star 1 star 2 star 3 star 4 star 5
  Więcej (1)
star 1 star 2 star 3 star 4 star 5
  Więcej (1)
star 1 star 3 star 3 star 4 star 5
  Więcej (1)
star 1 star 2 star 3 star 4 star 5
  Więcej (1)
Orientalny (3)
Pikantny (2)
Drzewny (1)
Kwiatowy (1)
Świeże (1)
Waniliowy (1)
Standard (5)
Perfumy (5)
TOM FORD (5)
101 - 200 ml (5)
Skóra mieszana (2)
Skóra normalna (2)
Do wszystkich typów skóry (1)
Spray (4)
Eau fraîche (1)
 • TOM FORD

  Rose Prick - Spray do ciała

  CiernistyZainspirowany przez sekretny ogród różany Toma Forda, Rose Prick jest dzikim kwiatowym bukietem z trzech najrzadszych i najbardziej fascynujących róż Rose de Mai, Rose de Turquie, Rose de Bulgarie. Jego kolczaste łodygi splatają się, tworząc zmysłowy bukiet różany, pobudzony ognistym, pikantnym akordem. Bujny.
  389,00 zł
 • TOM FORD

  Neroli Portofino - Mgiełka do ciała

  Inspirująca mgiełka do ciała ma lekki zapach Neroli Portofino. Dzięki specjalnie zaprojektowanej technologii 360 spray, All Over Body Spray może być ergonomicznie natryskiwany na boki, do góry nogami i w dowolny sposób na szyję, ramiona, nogi i tułów. Neroli Portofino jest żywe, iskrzące, świeże.
  319,00 zł
 • TOM FORD

  Tuscan Leather - Mgiełka do ciała

  Zapach Unisex. Dzięki specjalnie zaprojektowanej technologii 360 spray, All Over Body Spray może być ergonomicznie natryskiwany na boki, do góry nogami i w dowolny sposób na szyję, ramiona, nogi i tułów. Tuscan Leather mgiełka do ciała zawiera skórzane i drzewne nuty.
  295,00 zł
 • TOM FORD

  Tobacco Vanille - Mgiełka do ciała

  Dzięki specjalnie zaprojektowanej technologii 360 spray, All Over Body Spray może być ergonomicznie natryskiwany na boki, do góry nogami i w dowolny sposób na szyję, ramiona, nogi i tułów. Inspitująca mgiełka do ciała jest lekko pachnąca Tobacco Vanille, dodaje nowy wymiar i inspirujący sposób na noszenie zapachu Toma Forda. Tobacco Vanille Mgielka do ciała bogaty, rzemieślniczy zapach zawiera tytoń oraz ciepłe i słodkie gourmands.
  295,00 zł
 • TOM FORD

  Fucking Fabulous - Mgiełka do ciała

  „Fucking Fabulous to dekadencka, bursztynowa skóra. Mgiełka do ciała Facking Fabulous zawiera przyprawy oraz ciepłe i słodkie gourmands. Uzależniająca fasola tonka i bogata skóra kreują zapach, a bursztynowe akodry rozbrzmiewają ciepłym blaskiem.
  389,00 zł
  star star star star star
Polecane