lang-close

Tom ford noir 50ml

secondary
secondary large
Pokaż filtry Ukryj filtry
Filtry
star 1 star 2 star 3 star 4 star 5
 (3)
star 1 star 2 star 3 star 4 star 5
  Więcej (4)
star 1 star 2 star 3 star 4 star 5
  Więcej (4)
star 1 star 3 star 3 star 4 star 5
  Więcej (4)
star 1 star 2 star 3 star 4 star 5
  Więcej (4)
Orientalny (5)
Drzewny (4)
Kwiatowy (2)
Ambrowy (1)
Aromatyczny (1)
Pikantny (1)
Szyprowy (1)
Waniliowy (1)
≤ 50 ml (5)
51 - 100 ml (5)
101 - 200 ml (1)
Perfumy (6)
TOM FORD (6)
Standard (5)
Woda perfumowana (4)
Edycja Limitowana (1)
 • TOM FORD

  Noir Extreme Parfum - Perfumy

  Nuty Kardamon India Orpur™ Akord Bursztynowy Bób Tonka Absolut Venezuela"NOIR EXTREME PARFUM wyraża dramatyczną dwoistość wyrafinowanego mężczyzny". NOIR EXTREME PARFUM jest prezentowany w metalicznym pozłacanym flakonie z luksusowym eleganckim czarnym logo i dopasowaną zakrętką.Rodzina zapachowa Bursztynowo – drzewna. NOIR EXTREME PARFUM to intensyfikacja oryginalnego zapachu Noir Extreme który tchnie zwiększoną koncentracją pikantnego kardamonu przyprawionego ciepłem imbiru Shimoga oraz bogatą zmysłowością bobu tonka i drzewa gwajakowego.
  star star star star star   1
  od 685,00 zł
 • TOM FORD

  Noir De Noir - Mgiełka do ciała

  Zapach Unisex.Mgiełka do ciała Noir de Noir zawiera ciepłe i słodkie gourmands.Ciemny. "Noir de Noir jest ciemny seksowny i uległy. Inspirująca mgiełka do ciała Noir de Noir dodaje nowy wymiar i inspirujący sposób na noszenie zapachu Toma Forda.
  295,00 zł
 • TOM FORD

  Noir De Noir - Woda perfumowana

  Zapach Unisex.Woda perfumowana Noir de Noir zawiera ciepłe i słodkie gourmands.Ciemny. Bogate kobiece kwiaty i męska ziemiskość czarnej trufli wanilii paczuli drewna oud i mchu drzewnego dodają ciepłej zmysłowości temu ciemnemu szyprowo orientalnemy zapachu. INSPIRACJAWoda perfumowana Noir de Noir zainspirowana jest yin i yang.
  od 1099,00 zł
  EDYCJA LIMITOWANA
 • TOM FORD

  Noir - Woda perfumowana

  Woda perfumowana Noir to zapach korzenno drzewno bursztynowy który emanuje męską zmysłowością.Wytworny. BUTELKACzarna – w kolorze elegancji i tajemniczości. Wyrazisty.Rodzina zapachowa Bursztynowy.Bursztynowa i zmysłowa woda perfumowana Tom Ford Noir tętni męską zmysłowością.Podobnie jak w przypadku wszystkich kreacji Toma Forda zapach składa się z najlepszych składników i kultowych akordów stworzonych na nowo tak jak tylko Tom Ford potrafi.Struktura zapachu składa się z dwóch części – przywołuje wyrafinowany i dopracowany wygląd zewnętrzny stylowego miejskiego dżentelmena ale ustępuje miejsca dzikiemu erotyzmowi i cielesnej zmysłowości tego co kryje się pod szytym na miarę garniturem.
  star star star star star   1
  od 589,00 zł
 • TOM FORD

  Black Orchid - Woda perfumowana

  Woda perfumowana Black Orchid esencja zapachu kwiatu czarnej orchidei w nowoczesnym i ponadczasowym wydaniu.Intensywna i kwiatowa woda perfumowana Black Orchid otwiera się zapachem afrodyzyjnej czarnej trufli i wręcz narkotycznym ylang ylang – z domieszką bergamotki i gorzkiej pomarańczy. Nasączona rumem słodka czarna śliwka otacza ekstrakt z czarnej orchidei złotą zmysłowością podczas gdy drzewna paczula i kremowa wanilia otulają orchideę bogatym ciepłem.Rodzina zapachowa Ciepła i kwiatowa.INSPIRACJANieuchwytna czarna orchidea stworzona z poszukiwania przez Toma Forda „doskonałego kwiatu – luksusowego eleganckiego czystego i wyrafinowanego”.BUTELKAOpływowa nowoczesna zainspirowana architekturą lat 20. i 30. Uwolnij jej zmysłową moc – zarówno niezwykłą jak i wyrafinowaną.” TOM FORD
  star star star star half star   19
  od 389,00 zł
 • TOM FORD

  Noir Extreme - Woda perfumowana

  Woda perfumowana Tom Ford Noir Extreme przesiąknięte bursztynem drzewo sandałowe z przyprawami.Charyzmatyczny. Wyrafinowany.Rodzina zapachowa Drzewno bursztynowa.Przesiąknięty bursztynem drzewny zapach Noir Extreme eksploatuje wyrafinowane i uwodzicielskie nuty Noir do ich zapachowych granic. Wciągający bursztyn jest przesycony eleganckim drzewem sandałowym i zmysłową wanilią.
  star star star star star   11
  od 599,00 zł
Polecane