lang-close

The wet detangler

secondary
secondary large
Pokaż filtry Ukryj filtry
Filtry
star 1 star 2 star 3 star 4 star 5
 (1)
star 1 star 2 star 3 star 4 star 5
  Więcej (1)
star 1 star 2 star 3 star 4 star 5
  Więcej (1)
star 1 star 3 star 3 star 4 star 5
  Więcej (1)
star 1 star 2 star 3 star 4 star 5
  Więcej (1)
Włosy (6)
TANGLE TEEZER (6)
Normalne (3)
Cienkie pozbawione objętości (1)
Farbowane i z pasemkami (1)
Nowości (2)
Fioletowy (1)
Pomarańczowy (1)
Standard (1)
Pomarańczowy (1)
 • TANGLE TEEZER

  The Wet Detangler – Szczotka do rozczesywania włosów

  Wet Detangler to idealna szczotka do włosów, która bez wysiłku rozplątuje mokre włosy bez szarpania, zmniejszając ryzyko ich łamania. Nie ma znaczenia, czy rozplątujesz włosy pod prysznicem, czy bezpośrednio po nim z Tangle Teezer Wet Detangler rozczeszesz mokre włosy łatwo i bez wysiłku. Długie, elastyczne ząbki rozplątują włosy, usuwają splątania i ograniczają łamanie się włosów.
  65,00 zł
 • TANGLE TEEZER

  The Wet Detangler Hairbrush - Szczotka do włosów

  Idealny do równomiernego rozprowadzania zabiegów pielęgnacyjnych i maseczek przez włosy Pomaga zmniejszyć łamanie się włosów Super wygodny uchwyt dla łatwego trzymania i kontroli UWAGA Nie używać przy obróbce cieplnej włosów (np. Podczas suszenia włosów suszarką) Wet Detangler to najlepsza szczotka do włosów która rozumie jak fachowo rozczesać mokre i wrażliwe włosy bez ich wyrywania.Zęby szczotki bez trudu przesuwają się po wszystkich rodzajach mokrych włosów w tym gęstych i kręconych zapewniając łatwe i bezbolesne szczotkowanie włosów.
  star star star star star   1
  od 59,00 zł
 • TANGLE TEEZER

  The Wet Detangler Lollipop - Szczotka do włosów

  The Wet Detangler zapewnia niesamowite rezultaty na wszystkich rodzajach włosów i pomaga osiągnąć zdrowsze włosy jednocześnie zmniejszając ich wypadanie i łamanie.Nasza opatentowana technologia dwuwarstwowych zębów o zwiększonej elastyczności została dostosowana do mokrych włosów. Wet Detangler to idealna szczotka do włosów która bez wysiłku rozplątuje mokre włosy bez ciągnięcia zmniejszając ryzyko ich łamania. Długie elastyczne zęby rozplątują usuwają splątane włosy i ograniczają ich łamanie.Długie ząbki wychwytują każdy włos dla precyzyjnej stylizacji krótsze ząbki masują skórę głowy dla intensywniejszego połysku pozwala to na uzyskanie profesjonalnej fryzury o dużej objętości błyszczącej i pozbawionej puszystości.Nie ma znaczenia czy rozplątujesz włosy pod prysznicem czy bezpośrednio po nim z Tangle Teezer Wet Detangler rozczeszesz mokre włosy łatwo i bez wysiłku.
  69,00 zł 50,90 zł
  NOWOŚĆ
  -26%
 • TANGLE TEEZER

  The Wet Detangler Rosebud – Szczotka do rozczesywania włosów

  Wet Detangler zapewnia niesamowite efekty na wszystkich rodzajach włosów. Może myślałaś że szczotka Wet Detangler nie może być już piękniejsza? Pełna objętości lśniąca i niepusząca fryzura jak z salonu.Nieważne czy rozczesujesz włosy pod prysznicem czy tuż po wyjściu – ze szczotką Wet Detangler Tangle Teezer rozczeszesz je łatwo i bez wysiłku.
  75,00 zł
  NOWOŚĆ
 • TANGLE TEEZER

  The Wet Detangler Fine & Fragile – Szczotka do włosów

  Szczotka The Wet Detangler Fine & Fragile Jade Lagoon będzie dla Ciebie idealna. Opatentowana technologia włókien dwóch różnych długości umożliwia łatwe i bezbolesne rozczesywanie włosów, nie ciągnąc splątanych pasm. Dłuższe włókna rozczesują włosy, a krótsze wygładzają łuski włosów.
  65,00 zł
 • TANGLE TEEZER

  The Wet Detangler Naturally Curly - Szczotka do włosów kręconych

  Cienki, zakrzywiony uchwyt zapewnia pełną kontrolę i sprawia, że ​​ta szczotka do włosów jest częścią codziennej pielęgnacji włosów. Nasza innowacyjna technologia, zaprojektowana do stosowania na mokrych włosach, może pomóc skrócić czas rozczesywania o połowę aby dzień mycia był łatwiejszy!Mocniejsze, ale miękkie kolce stworzone specjalnie dla kręconych włosów typu 3C do 4C84% osób z włosami 3C 4C poleciłoby tę szczotkę znajomym. Twardsze kolce są delikatne dla loków, ale mocne w rozplątywaniu, podczas gdy krótkie pomagają zredukować puszenie się włosów, jednocześnie utrzymując zdefiniowane loki.
  62,00 zł
Polecane