lang-close

The wet detangler

secondary
secondary large
Pokaż filtry Ukryj filtry
Filtry
star 1 star 2 star 3 star 4 star 5
 (1)
star 1 star 2 star 3 star 4 star 5
  Więcej (1)
star 1 star 2 star 3 star 4 star 5
  Więcej (1)
star 1 star 3 star 3 star 4 star 5
  Więcej (1)
star 1 star 2 star 3 star 4 star 5
  Więcej (1)
Włosy (4)
TANGLE TEEZER (4)
Normalne (2)
Cienkie pozbawione objętości (1)
Farbowane i z pasemkami (1)
Edycja Limitowana (1)
Nowości (1)
Standard (1)
Fioletowy (1)
 • TANGLE TEEZER

  The Wet Detangler – Szczotka do rozczesywania włosów

  Wet Detangler to idealna szczotka do włosów, która bez wysiłku rozplątuje mokre włosy bez szarpania, zmniejszając ryzyko ich łamania. Nie ma znaczenia, czy rozplątujesz włosy pod prysznicem, czy bezpośrednio po nim z Tangle Teezer Wet Detangler rozczeszesz mokre włosy łatwo i bez wysiłku. Długie, elastyczne ząbki rozplątują włosy, usuwają splątania i ograniczają łamanie się włosów.
  65,00 zł
  NOWOŚĆ
 • TANGLE TEEZER

  The Wet Detangler Hairbrush - Szczotka do włosów

  Wet Detangler to najlepsza szczotka do włosów, która rozumie, jak fachowo rozczesać mokre i wrażliwe włosy bez ich wyrywania. Idealny do równomiernego rozprowadzania zabiegów pielęgnacyjnych i maseczek przez włosy Pomaga zmniejszyć łamanie się włosów Super wygodny uchwyt dla łatwego trzymania i kontroli UWAGA Nie używać przy obróbce cieplnej włosów . Zęby szczotki bez trudu przesuwają się po wszystkich rodzajach mokrych włosów w tym gęstych i kręconych, zapewniając łatwe i bezbolesne szczotkowanie włosów.
  od 65,00 zł 44,90 zł
  star star star star star
  EDYCJA LIMITOWANA
  -31%
 • TANGLE TEEZER

  The Wet Detangler Fine & Fragile – Szczotka do włosów

  Szczotka The Wet Detangler Fine & Fragile Jade Lagoon będzie dla Ciebie idealna. Opatentowana technologia włókien dwóch różnych długości umożliwia łatwe i bezbolesne rozczesywanie włosów, nie ciągnąc splątanych pasm. Dłuższe włókna rozczesują włosy, a krótsze wygładzają łuski włosów.
  65,00 zł
 • TANGLE TEEZER

  The Wet Detangler Naturally Curly - Szczotka do włosów kręconych

  Cienki, zakrzywiony uchwyt zapewnia pełną kontrolę i sprawia, że ​​ta szczotka do włosów jest częścią codziennej pielęgnacji włosów. Nasza innowacyjna technologia, zaprojektowana do stosowania na mokrych włosach, może pomóc skrócić czas rozczesywania o połowę aby dzień mycia był łatwiejszy!Mocniejsze, ale miękkie kolce stworzone specjalnie dla kręconych włosów typu 3C do 4C84% osób z włosami 3C 4C poleciłoby tę szczotkę znajomym. Twardsze kolce są delikatne dla loków, ale mocne w rozplątywaniu, podczas gdy krótkie pomagają zredukować puszenie się włosów, jednocześnie utrzymując zdefiniowane loki.
  62,00 zł
Polecane