lang-close

The Ordinary serum pod oczy

secondary
secondary large
Pokaż filtry Ukryj filtry
Filtry
star 1 star 2 star 3 star 4 star 5
 (1)
star 1 star 2 star 3 star 4 star 5
  Więcej (3)
star 1 star 2 star 3 star 4 star 5
  Więcej (4)
star 1 star 3 star 3 star 4 star 5
  Więcej (4)
star 1 star 2 star 3 star 4 star 5
  Więcej (4)
Worki i cienie pod oczami (4)
Oznaki starzenia się (1)
Skóra szara (1)
Zaczerwienienia (1)
Pielęgnacja Twarzy (5)
THE ORDINARY (5)
Do wszystkich typów skóry (5)
Serum (5)
Nowości (1)
 • THE ORDINARY

  Multi-Peptide Eye Serum - Serum pod oczy

  Wodna formuła Multi-Peptide Eye Serum zawiera kilka technologii peptydowych które ukierunkowane są na pojawienie się typowych oznak starzenia związanych z okolicą oczu w tym kurzych łapek i zmarszczek pod oczami a także opuchlizny i cieni.Najważniejszymi składnikami formuły są palmitoyl tripeptyd-38 który ukierunkowany jest na wygląd objętość i głębokość zmarszczek wokół oczu glukozydy o działaniu odświeżającym które pomagają zredukować cienie oraz kompleks niacynamidu i ekstraktu z kory jesionu który skutecznie rozwiązuje problem opuchlizny pod oczami.
  125,00 zł
  NOWOŚĆ
 • THE ORDINARY

  Aminokwasy + B5 – Serum nawilżające

  GOOD FOR VEGANProdukty przyjazne weganom, bez skladników pochodzenia zwierzecego. Skład formuły jest zbliżony do stężenia aminokwasów obecnych w skórze w naturalnych czynnikach nawilżających, dzięki czemu zwiększa elastyczność i wzmacnia barierę skórną. W skład formuły wchodzi także prowitamina B5, która nawilża powierzchnię skóry i zwiększa jej zdolności do regeneracji i gojenia stanów zapalnych.
  star star star half star empty star   4
  45,00 zł
  GOOD FOR
 • THE ORDINARY

  Zawiesina z kwasem azelainowym 10% – Serum rozjaśniające

  GOOD FOR VEGANProdukty przyjazne weganom, bez skladników pochodzenia zwierzecego. Kwas azelainowy, który występuje w ziarnach zbóż, jest także wytwarzany przez drożdże naturalnie obecne w skórze. Serum zawiera wysokie stężenie kwasu azelainowego – 10% – w lekkiej kremowo żelowej bazie.
  star star star star half star   4
  od 55,00 zł
  GOOD FOR
 • THE ORDINARY

  Roztwór zawierający 5% Kofeiny + EGCG - Kontur oczu

  GOOD FOR VEGANProdukty przyjazne weganom, bez skladników pochodzenia zwierzecego. To lekkie serum zawiera wysoko skoncentrowaną kofeinę , a także oczyszczoną formę galusanu epigallokatechiny pochodzącego z liści zielonej herbaty. Niezależne badania wykazały, że miejscowe stosowanie kofeiny i EGCG pomaga zmniejszyć worki i cienie pod oczami.
  star star star star half star   6
  45,00 zł
  GOOD FOR
 • THE ORDINARY

  Granactive Retinoid 5% w skwalanie – Serum odmładzające na noc

  Granactive Retinoid to rozpuszczalny kompleks będący zaawansowaną postacią retinoidu Hydroxypinacolone Retinoate zwanego także estrem kwasu all trans retinowego. Granactive Retinoid wykazuje silniejsze działanie odmładzające niż retinol ale w odróżnieniu od niego nie powoduje podrażnień. Produkty przyjazne weganom bez składników pochodzenia zwierzęcego.
  star star star star star   1
  85,00 zł 50,90 zł
  GOOD FOR
  -40%
Polecane