Szczotka tangle teezer

Pokaż filtry Ukryj filtry
Filtry
 (2)
  Więcej (5)
  Więcej (5)
  Więcej (5)
  Więcej (6)
Normalne (10)
Cienkie, pozbawione objętości (2)
Farbowane i z pasemkami (1)
Włosy (11)
TANGLE TEEZER (11)
Standard (4)
Format podróżny (1)
Edycja Limitowana (2)
Nowości (1)
Tylko online (1)
Wyłączność (1)
Syntetyczne (2)
Fioletowy (1)
 • TANGLE TEEZER

  Tangle Teezer Original - Szczotka do rozczesywania włosów

  Tangle Teezer Original jest innowacyjną szczotką, która łagodnie, bez bólu rozczesuje włosy, rozplątuje splątane kosmyki zarówno suche jak i mokre i to niezależnie od rodzaju włosów. Do jakiego typu włosów ?Idealna do włosów suchych lub mokrych, nadaje się do każdego rodzaju włosów, zwłaszcza łamliwych lub farbowanych, peruk, włosów przedłużanych, warkoczy i do włosów dziecięcych, które bardzo łatwo się plączą. Doskonała pod prysznicem do szczotkowania po zastosowaniu odżywki lub do zabiegów z użyciem olejków eterycznych, aby rozczesać i wygładzić suche lub mokre włosy.
  59,00 zł
  TYLKO ONLINE
 • TANGLE TEEZER

  Tangle Teezer Compact Styler - Szczotka do włosów

  Tangle Teezer Compact Styler jest innowacyjną szczotką, która łagodnie rozczesuje włosy, rozplątuje splątane kosmyki nie powodując bólu, ciągnięcia, sczepiania. Do jakiego typu włosów ?Do każdego rodzaju włosów, zwłaszcza łamliwych lub farbowanych, peruk, włosów przedłużanych, warkoczy i do włosów dziecięcych, które bardzo łatwo się plączą. Nakładana osłona chroni ząbki przed zabrudzeniami i uszkodzeniem, przy okazji ułatwiając przechowywanie szczotki w torebce lub walizce.
  od 59,00 zł 28,90 zł
  -51%
 • TANGLE TEEZER

  Tangle Teezer The Ultimate Finishing Hairbrush - Szczotka do włosów

  Pierwsza szczotka Tangle Teezer z uchwytem to niezbędne akcesorium dla pięknych włosów. Najnowsza szczotka do włosów od Tangle Teezer, abyś miała zawsze wspaniałe włosy. Można także szczotkować włosy do tyłu, aby uzyskać większą objętość u nasady.
  59,00 zł
 • TANGLE TEEZER

  Tangle Teezer Thick & Curly Hair Brush - Szczotka do rozczesywania włosów

  Najlepsza szczotka do rozczesywania włosów gęstych, kręconych lub krótkich, Thick & Curly od Tangle Teezer, jest dostępna w nowym kolorze czerwień salsa. Głowna różnica między Thick & Curly i innymi szczotkami do rozczesywania Tangle Teezer opiera się właśnie na igiełkach. Szczotka Thick & Curly może być stosowana do włosów suchych lub wilgotnych, łatwo i szybko ślizga się po włosach, aby pozostawić je miękkie, błyszczące i idealnie rozczesane.
  59,00 zł
 • TANGLE TEEZER

  Compact Styler — Szczotka do włosów

  Szczotka Compact Styler będzie nieodłącznym wyposażeniem Twojej torebki. Dzięki technologii elastycznych włókien dwóch różnych długości szczotka gładko przesuwa się po włosach, wygładzając łuski i pozostawiając włosy gładkie i lśniące. Uczeszesz nią włosy i poprawisz fryzurę także poza domem!
  79,00 zł
 • TANGLE TEEZER

  Easy Dry & Go - Szczotka do włosów

  Opatntowana technologia ząbków i unikalna konfiguracja sprawia, że włosy wysychają szybko, posiadają naturalną objętość, lifting oraz gładkość. Ząbki oraz wentyle współpracują ze sobą, aby uzyskać spektakularny i nie elektryzujący się efekt, który zrobisz po swojemu na własnych warunkach. Ta wentylowana szczotka to nasza ekscytująca nowość, która zapewnia szybkie i łatwe suszenie włosów.
  od 76,00 zł 56,90 zł
  -25%
 • TANGLE TEEZER

  Original Fine & Fragile - Szczotka do włosów

  Nasza jedyna w swoim rodzaju, innowacyjna szczotka The Original Tangle Teezer Detangling Hairbrush nie bez powodu, została wielokrotnie nagradzana! Rozczesuje mokre lub suche włosy dzięki dwuwarstwowym, elastycznym zębom bez trudy przesuwają się po włosach bez efektu ciągnięcia, pozostawia włosy idealnie wygładzone i rozczesane. Odnajdź perfekcyjną szczotkę do rozczesania Twoich włosów już dziś.
  67,00 zł
 • TANGLE TEEZER

  The Wet Detangler Hairbrush - Szczotka do włosów

  Wet Detangler to najlepsza szczotka do włosów, która rozumie, jak fachowo rozczesać mokre i wrażliwe włosy bez ich wyrywania. Zęby szczotki bez trudu przesuwają się po wszystkich rodzajach mokrych włosów w tym gęstych i kręconych, zapewniając łatwe i bezbolesne szczotkowanie włosów. Idealny do równomiernego rozprowadzania zabiegów pielęgnacyjnych i maseczek przez włosy Pomaga zmniejszyć łamanie się włosów Super wygodny uchwyt dla łatwego trzymania i kontroli UWAGA Nie używać przy obróbce cieplnej włosów .
  od 65,00 zł 47,90 zł
  -26%
 • TANGLE TEEZER

  The Wet Detangler Fine & Fragile – Szczotka do włosów

  Opatentowana technologia włókien dwóch różnych długości umożliwia łatwe i bezbolesne rozczesywanie włosów, nie ciągnąc splątanych pasm. Szczotka The Wet Detangler Fine & Fragile Jade Lagoon będzie dla Ciebie idealna. Masz cienkie, delikatne lub farbowane włosy?
  65,00 zł
  NOWOŚĆ
 • TANGLE TEEZER

  The Wet Detangler Naturally Curly - Szczotka do włosów kręconych

  Cienki, zakrzywiony uchwyt zapewnia pełną kontrolę i sprawia, że ​​ta szczotka do włosów jest częścią codziennej pielęgnacji włosów. Płynnie i łatwo usuwa kołtuny 73% z Was powiedziało, że skraca czas rozczesywania o połowę!Spraw, aby Twój „dzień mycia” był dziecinnie prosty, ta szczotka do włosów jest idealna do użycia pod prysznicem, aby zapewnić świeżość szamponowi, odżywce i maseczce. Stworzona z myślą o Twoich lokach, ta szczotka do rozczesywania włosów jest idealna dla każdego, kto ma włosy typu 3C 4C.
  62,00 zł
 • TANGLE TEEZER

  Scalp Exfoliator & Massager – Szczotka do masażu i złuszczania skóry głowy

  To wielofunkcyjna szczotka z dwoma rodzajami włókien, która pomaga detoksykować skórę głowy i usuwać pozostałości produktów do włosów, zapewniając przy tym przyjemny masaż. Scalp Exfoliator and Massager to produkt polecany przez Międzynarodowy Kongres Trychologiczny. Szczotka pasuje do różnej wielkości dłoni i nie wypada z ręki nawet, gdy jest mokra.
  50,00 zł
Polecane